cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Hızlı şarj süresi

(Topic created on: 08-18-2022 03:05 PM)
74 Views
gönen
Active Level 2
Options
Galaxy S

Merhaba arkadaşlar,

Telefonumun hızlı şarj süresi gün geçtikçe artıyor. Bunun sebebi nedir ve nasıl normale döner?
9 Comments
Efiosa
Active Level 6
Galaxy S
Cihazınız kaç aylık ?
gönen
Active Level 2
Galaxy S
1 ay olmadı uygulamalar derin uykuda ve WiFi kapalı şarj ediyorum ama her seferinde süre uzuyor yep yeni telefon fabrika ayarlarında yani neden sıfırlayım yeniden söylenilen testleri de yaptım pil durumu iyi diyor
Efiosa
Active Level 6
Galaxy S
Kaç saat diyor mesela ?
Solution
Efiosa
Active Level 6
Galaxy S
Şarj süresi:Pilinizin doluluk oranına göre değişebilir. Şarj esnasında;

-Arkaplanda açık olan uygulamalar varsa kapatın.
-Şarjınızı harcayan Wifi gibi özellikleri kapatın.
-Telefonunuzdaki uygulama sayısı arttıkça arkaplandaki güç tüketimi artacağı için uygulamaları derin uyku moduna alın.

Bataryanızda sorun olduğunu düşünüyorsanız Members üzerindeki tanılama testini yapabilirsiniz.

Not:Şarj süresi tahminidir orada yazan süreden daha uzun veya daha kısa olabilir. Kutudan çıkan şarj kablosu ve adaptörü kullanmanıza rağmen Samsung'un sitesinde yazan şarj süresinden fazlaysa Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmenizi öneririm.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Selamünaleyküm

Verileri yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneriyorum cihazınızı
faruk07
Active Level 7
Galaxy S
Hava sıcaklıgından olabilir
Gezgin23
Active Level 8
Galaxy S
Servise gönderin şarj soketini değişiyorlar
Emir_zd
Active Level 1
Galaxy S
Aynen bende s20fe de aynı sorun u yaşıyorum.şarj suketinden değil.yazılımla ilgili sorun bu.umarım güncellemelerle sorun çözülür
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba gönen,

Durumu incelememiz için şarjı dolduktan sonra Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes