cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Gos devredşı bıraktım

(Topic created on: 04-10-2022 11:29 AM)
424 Views
Ex990D
Active Level 7
Options
Galaxy S

GOS u devredşı bıraktım tamamen, oyunlarda ve uygulamalarda kasma takılma tamamen gitti. Uzun süre oyun oynadığımda halen ısınıyor ancak kesinlikle kasma donma söz konusu değil. Önceden orta grafikte kasıyorken şuanda hdr oynuyorum. Isınma farkı eskisine göre çok az. Başka gosu devredşı bırakan var mı? 

19 Comments
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy S
Ben Android 11 de devre dışı bırakıp oynuyodum , Android 12 den sonra devre dışı bırakınca oyunlar daha da kasmaya başladı
Ex990D
Active Level 7
Galaxy S
Ui 4.0 bende de öyleydi. 4.1 geldiğinde devredşı bıraktım kasmıyor pc ile
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy S
4.1 gelse bi s20 plus a
Ex990D
Active Level 7
Galaxy S
Lycan veya diğer vpn uygulaması ile değil bilgisayardan adb ile yap, devredşı bıraktığında tekrar geri yükleme şansı veriyor ve oldukça kolay
fannyfunnyy
Active Level 4
Galaxy S
Android 11 de nasıl devre dışı bırakabiliriz
Rasim2
Active Level 6
Galaxy S
Gos nedir acaba
Ex990D
Active Level 7
Galaxy S
Game optimizing service. Samsungun oyun esasında pil tüketimi ve aşırı ısınmayı önlemek amacıyla cihazlara zorunlu koyduğu ancak sadece oyun değil uygulamaları da yavaşlattığı gerekçesiyle gündeme gelen ve tepki toplayan, one ui4.1 ile gos u devredşı bırakabilme özelliği verdiği sistem uygulaması
Actixel
Expert Level 1
Galaxy S
Bende tab s8 plus var. Gosu Windows 11 den Adb shell ile devre dışı bıraktım ve frame drop yemekten oyun oynayamadım. Sabit 60 fps aldığım oyun 20 fps lere kadar düşmeye başladı. Android dünyasının en güçlü işlemcisi ile frame drop yemektense açık tutarım daha iyi.
GokmenCeylan
Active Level 6
Galaxy S
Exynos da iş görüyorda snapdragon işlemcilerde devre dışı bırakınca cihaz sorun çıkartıyor :(.