cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy s22 vs Galaxy s23FE

(Topic created on: 02-17-2024 03:33 PM)
229 Views
meydanoglu
Active Level 3
Options
Galaxy S

Sizce 20.5k ya s22(128GB) mı yoksa 22k ya s23FE(256GB) mı?

Karşılaştıran deneyimleyen yada böyle bir değişim yapan varmı ?

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
BeyazzAdam
Active Level 6
Galaxy S
Exynoss 2200, Gen 1 e göre daga stabil yani oyun oynarken ısınıyor ama fps kaybı 4 5 oyundan sonra ara sıra oluyor
Isınması ilk oyunda biraz fazla oluyor ama soğutma sistemi ısıyı dengede tutuyor 2 inci oyundan sonra ısı düşmeye başlıyor ve stabil bir değere geliyor
Münü geçişleri animasyonlar uygulama açılış hızları muazzam telefonla baya uyumlu olmuş
Şarj konusunda bazı kullanıcılar 8 saat alırken ben henüz daha 5 saati fazla geçemedim ama kullanımla alakalı olabilir (AOD Kapalı tutma, Pil performans profili, uyku modu gibi) Ancak one ui 6.0 pil konusunda çok başarılı değil zaten 6.1 de bu sorunların bir nebze çözülmüş olacağını düşünüyorum cihazda isteyebileceğiniz bütün özellikler eksiksiz bir şekilde mevcut
Şöyle özetleyeyi lükse kaçmadan standart bir üst segment telefon
Elde tutuş hissiyatı müthiş ne küçük ne büyük diyeceksiniz ki bundan sonra alacağım cihaz s24 fe olur aynı ekran boyutuyla gelirse
Diyeceklerim bu kadar umarım yardımcı olmuşur
He kamerası yapay zeka olduğu için çoğu samsung cihazla aynı performansı gösteriyor bence çünkü çekimleri yapay zeka ile aynı oranda taçlandırıyor

View solution in context

10 Comments
PikselAhmo
Beginner Level 4
Galaxy S
S22'nin bataryasını çoğunlukla beğenmiyorlar.
Solution
BeyazzAdam
Active Level 6
Galaxy S
Exynoss 2200, Gen 1 e göre daga stabil yani oyun oynarken ısınıyor ama fps kaybı 4 5 oyundan sonra ara sıra oluyor
Isınması ilk oyunda biraz fazla oluyor ama soğutma sistemi ısıyı dengede tutuyor 2 inci oyundan sonra ısı düşmeye başlıyor ve stabil bir değere geliyor
Münü geçişleri animasyonlar uygulama açılış hızları muazzam telefonla baya uyumlu olmuş
Şarj konusunda bazı kullanıcılar 8 saat alırken ben henüz daha 5 saati fazla geçemedim ama kullanımla alakalı olabilir (AOD Kapalı tutma, Pil performans profili, uyku modu gibi) Ancak one ui 6.0 pil konusunda çok başarılı değil zaten 6.1 de bu sorunların bir nebze çözülmüş olacağını düşünüyorum cihazda isteyebileceğiniz bütün özellikler eksiksiz bir şekilde mevcut
Şöyle özetleyeyi lükse kaçmadan standart bir üst segment telefon
Elde tutuş hissiyatı müthiş ne küçük ne büyük diyeceksiniz ki bundan sonra alacağım cihaz s24 fe olur aynı ekran boyutuyla gelirse
Diyeceklerim bu kadar umarım yardımcı olmuşur
He kamerası yapay zeka olduğu için çoğu samsung cihazla aynı performansı gösteriyor bence çünkü çekimleri yapay zeka ile aynı oranda taçlandırıyor
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
1 s22 bataryasi cogu insan sikayetci
2 s22 isinma sorunu var cogu insan dedigine gore
3 ama guzel yanlari var s23 fe bakarak sd gen 1 var
4 kucuk ekran seviyorsaniz size gore
5 s23 fe de 4500 amper batarya var
6 buyuk ekran
7 buyuk ihtimalen ailesi gibi buda tam anlamda Al ozelikleride alacak gibi
8 exynos yari yariya kulaicilar sevmiyor
oöuzhan2500
Active Level 4
Galaxy S
Sen s22 deki sd gen 1'in s23 fe deki exynos 2200 den iyi olduğuna inanıyormusun gerçekten
0 Likes
ozgur_s21fe
Active Level 8
Galaxy S
S23 fenin tek kötü yanı ekran çerçeveleri çok kalın onu geçersek her türlü s22den iyi
BeyazzAdam
Active Level 6
Galaxy S
Belli bir yerden sonra çok hoş geliyor çerveler gerçekten bana mı öyle geliyor anlamadım ama
0 Likes
oöuzhan2500
Active Level 4
Galaxy S
Hakkaten ha yt de görmüşler çerçeveler kalin diyen kişileri burda yalandan yok kalın yok bilmem ne aldım telefonu karanlık modda kullanıyorum fıstık gibi çerçeveler göz rahatsız ediyor diyen kişiler boş yapıyor
Samsung80
Active Level 8
Galaxy S
S23 fe al çok başarılı. Ben baya kurcaladım hoş cihaz.
0 Likes
meydanoglu
Active Level 3
Galaxy S
  • Cevaplar için teşekkür ederim herkese, önceliğim kamera ama sanırım s20fe den s23fe ye geçiş yapacağım.
0 Likes