cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy s22 Kaç yıl performans gösterir?

(Topic created on: 12-08-2022 12:30 AM)
330 Views
kapatildi12
Active Level 9
Options
Galaxy S

Arkadaşlar selam,

Kardeşlerim, ben üniversite öğrencisiyim bileniniz vardır, hiç uzatmadan başlıktaki soruya ek olarak; diyelim okulu bitirdim ve ben bu cihazla kaç yıl sıfır kasma donma veya performans sorunu yasamadan gider, yani ömürlük dediğimiz cihaz bu mu? 

Bildiğim kadarıyla android 16 ya kadar alacak sizce yani en azından son sürüme kadar sorunsuz gider mi? Çünkü 4 yıl ediyor.... Bilgisi olan kardeşlerim yorumlara yazarsa çok iyi olur.

Teşekkürler...
17 Comments
darkex
Active Level 10
Galaxy S
Gider tabi en az 4 yıl kasmadan kullanırsın s21 s21 fe s22 bunlarda ve plus modellerinde falan ddr5 ram var o da buyuk arti işlemcileri de amiral gemisi hiç bir sorun yaşamazsin belki 2 sene falan sonra hor kullanirsan batarya degisir onun disinda sorun olmaz
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy S
Birde snapdragonlu cihazım olması da bir artı oluyor değil mi?
0 Likes
darkex
Active Level 10
Galaxy S
S21 22 serisinde exynos 2100 2200 amiral gemisi işlemci olduğu icin kiyaslamalarada bakarsan snapdragon ile neredeyse gram **bleep** yok ikisini de alabilirsin hayirli olsun şimdiden
0 Likes
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy S
Yok bende zaten galaxy s22 bulunuyor ben sadece performans konusu sormak istedim, sizlere de teşekkürler yorumlarınız için
0 Likes
darkex
Active Level 10
Galaxy S
Önemli degil yani kisaca demek istedigim bi sorun yaşamazsin bende s21 fe kullanicisiyim bunlar yeni guncel cihazlar zaten rahat 4 5 sene goturur
0 Likes
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy S
Tekrardan teşekkürler kardeşim eyvallah
Galaxy S
Herşeyi güzelde batarya 3700mah bı tık zayıf
0 Likes
darkex
Active Level 10
Galaxy S
Problem degil bence gayet guzel cihaz
0 Likes
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy S
Alttaki kardeşime bende katılıyorum pili o kadar sorun değil bana, hatta bu yılın iki ay kadar evvelki android 12 de iken ki pil durumunu paylaşmıştım hiçte sorun olmuyor bana 6 buçuk 7 saat sürdü ekran süresi