cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy s22 Instagram Optimizasyonu

(Topic created on: 12-04-2022 05:50 PM)
94 Views
Aykut
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Samsung ile instagram arasında anlaşma olduğunu düşünmüyorum. Attığım hikayelerde görüntüde sorun yok net fakat story video attığım anda kalite 144p ye düşüyor. Aynı şekilde instagram formatına uygun reels çekmeme ragmen kalite hep düşük kalıyor. Bu yapılan anlaşma ne ise yarıyor? 2022 yılındayız halen şu kalite sorununa bir çözüm bulunamadı. 

17 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Uygulama geliştiricileri Android işletim sisteminden az kazandıkları için uygulamaları Android için optimize etmiyor.
Bu konuda IOS başarılı.
Zaten işletim sistemi başlı başına optimize,stabil,uzun ömürlü.
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Katılıyorum üzülerek de olsa.
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy S
Samsungun hakkını yiyorlar valla 🙂
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Aynen öyle. İstediği kadar top seviye özelliklerde model çıkartsın is sosyal medyaya gelince yerlerde
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy S
En çokta ona üzülüyorum varya adamlar çok iyi kamera yapıyorlar hatta apple bile geçtiği söyleniyor ama tek bu sorunlar nedeniyle boşa çıkıyor bunları ciddiye almalı diye düşünüyorum yada bununla ilgili farklı yollar bulmalılar
darkex
Active Level 10
Galaxy S
Dostum instagramda şarkısız story atarsan daha kaliteli olur şarki eklersen kalite dusuyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Aykut kardeşim ne çektin be
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Salıyorum bugünden itibaren. Daha post filan atmayacağım. Değişen bir şey olmuyor çünkü
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Sen S23 bekle S22'den S23'e geçersin inşallah bir sorun yaşamazsın S22 yi kullan idare et
0 Likes