cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy s21 plus takılma/ lagging

(Topic created on: 09-24-2022 02:07 PM)
284 Views
zedphone
Active Level 6
Options
Galaxy S

Telefonun ekranlar arası geçiş yaparken, özellikle görüntüde gördüğünüz googleın derlediği sol taraftaki haberler sekmesine geçerken sinir bozucu bir takılma olmaya başladı. Özellikle oyun oynayıp kapattıktan sonra. Var mıdır bir öneriniz? Açıkçası bu kadar para verdikten sonra, ısınmasına, batarya performansına çok takılmadığım halde bu kadar beklenti çok değil. Takılma be kardeşim, 120 hz diye reklam yapıyorsun, bunu da çöz artık!

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba zedphone,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
12 Comments
Galaxy S
Kardeşim cihazı yeniden başlatın bende ki s21 de olmuyor bu durum mesela
zedphone
Active Level 6
Galaxy S
Ortalama kaç uygulama vardır cihazınızda ? Çok gıcık ya
Galaxy S
Normal uygulama haricinde ben cihazıma 70 den fazla belki 100 ü bile geçecek sayıda uygulama indirdim ve hala daha indirmeye devam ediyorum yani
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Video açılmadı bi açılsın da
zedphone
Active Level 6
Galaxy S
@vedatgalaxya51 o lanet neden açılmadı harbi ya. Ya bu ana ekranda sol tarafa kaydırınca google haberler sekmesi var ya. Oraya geçişte mesela takılıyor bazen ekran. Özellikle bir süre oyun oynayıp kapadıktan sonraScreenshot_20220924-141739_One UI Home.jpg
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bu videodan birşey anlamadım kardeşim ne var uygulama da
Galaxy S
@vedatgalaxya51 :Dd
zedphone
Active Level 6
Galaxy S
Bir defa takıldıktan sonra takılmıyor bir dahaki hareketlerde, burada pek görünmemiş o yüzden bu geçişlerde takılıyor da neyse @vedatgalaxya51
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Telefonu yeniden başlat istersen düzelir belki