cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy s20Fe Sd865 ekran süresinde azalma var

(Topic created on: 02-18-2022 11:23 PM)
265 Views
imindivanli
Active Level 5
Options
Galaxy S

Arkadaşlar  merhaba  cihazımi 6  aydır kullanıyorum.Gayet memnunum genel olarak fakat.Android 12 ye güncelledikten sonra oyunlarda fps dengesizliği ve ekran süresinde azalma yaşiyorum.Normalde 60 hz de wifide  8 saat civarı  ekran süresi alıyorken  simdi 7 saat süreyi zor aliyorum.Son 2 3 haftadır  durum böyle.Sizdede durum böylemi acaba sormak istedim.Genellikle günlük sosyal medya mail ve  okey oynuyorum.Sizdede durum böyle mi şubat ayı  güvenlik güncellemesi  ne zaman yayınlacak bilgisi olan var mı.

8 Comments
sputnikdev
Active Level 5
Galaxy S
Wifi harici mobil ağ da iken ne ekran süresi alıyorsun? Ben böyle tekrar süreleri alamadım vallahi
imindivanli
Active Level 5
Galaxy S
Hocam genellikle wifide kullaniyorum mobil veride arkadasim kullaniyor bu yazdıgim sureleri aliyor 7 8 saat civarinda wifide daha uzundu bu sure fakat android 12 ocak ayi guncellemesinden sonra bu sureleri alamiyor mobil veride
narcosis
Expert Level 5
Galaxy S
Oyun oynuyorsaniz 7saat gayet iyi
imindivanli
Active Level 5
Galaxy S
Merhaba oyn dedigim 101 okey aciyorum oda maks 1 saat oynuyorum yuzde 10 bile yemiyor onceden 120 hzde 7 saat alirdim simdi 60 da aliyorm
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy S
Her gün aynı süreyi zaten alamazsınız 7/8 saat normal süreler
imindivanli
Active Level 5
Galaxy S
Hocam her gun ayni sureyi dediginiz gibi almak mumkun olmuyor fakat gonderide yazdigim gibi ocak ayi guncellemesinden sonra bi dusus gordum bariz belli ekran suresinde bu ay bir guncelleme gelmesi lazim.Ozellikle oyun tarafi icin guclu bir islemci sd865 yazilimla 60 fps e sinrlandiginin herkes farkinda fakat enn azınca akıci bir oyun deneyimi olmasi lazim diye dusunuyorum.
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy S
Bu ay düzeltme güncellemesi gelmesi lazım ben de bekliyorum umarım çözülür sorunlar
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy S

Merhaba, telefon kullanıma bağlı olarak sarj süresinde değişkenlik göstermektedir. Sarjın azaldığını ve eskisi gibi gitmediğini düşünüyorsanız hata raporu gönderebilirsiniz.