cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy s20 tybe c Kulaklik sorunu

(Topic created on: 02-24-2021 05:30 PM)
Abilov444
Active Level 2
Options
Galaxy S

Merhaba arkadaşlar s20 cihazım var tybe c kulaklik aniden çalışmadı kulaklik takıyorum usb bağlanti gözüküyor ama kulaklik simgesi gelmiyor bildirimlerden sizce bu kulaklikla ilgili sorunmu şarj oluyor cihaz kulaklik takildiğinda usb bildirimi veriyor üste kulaklik algılamıyor sadece bu arada aux kulaklik dönüşdürücü kullandım yine olmadı kulaklikda sorun varsa illa kendi kulakliğimi olmalıdı veya donanımsal sorunmu ?

2 Comments
gokhan01
Active Level 7
Galaxy S
benim kulaklık ta bu şekilde arızalanması servis yeni kulaklık verdi bana.. servise gidiniz

gecmis olsun
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Abilov444,

 

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınızınızın ve kulaklığınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

 

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes