cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy s20 fe güncelleme

(Topic created on: 05-20-2022 10:32 PM)
269 Views
Enesycl
Active Level 4
Options
Galaxy S

Merhabalar bugün Galaxy s20 fe cihazını aldım şuan güncelleme yapmadım güncelleme yapmamı önerir misiniz benim için batarya önemli güncelleme ile ekran süresi arttı mı azaldı mı

17 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-S/Samsung-Galaxy-s20fe-smg-780-g/td-p/11549344

Samsung Galaxy s20fe
Snapdragon işlemcili model seçeneğini ben kullanıyorum gayet memnunum telefonumun yazılımı ve uygulamaları her şeyi son sürüme kadar güncel telefonumun şarj ekran süresinden de gayet memnunum Çok şükür Hatta bugün bu konu hakkında şarj ekran süresi hakkında Birkaç saat önce topluluk gönderisi açmış ve paylaşmış bulunmaktayım bu konunun linkini sizlere yukarıya da bırakmış bulunmaktayım Eğer isterseniz linke tıklayarak ekran şarj süresi hakkında paylaştığım içeriğimi inceleyebilirsiniz Bu arada cihazınız hayırlı olsun.
Enesycl
Active Level 4
Galaxy S

Çok teşekkür ediyorum bu arada cihazı güç tasarrufu modunda kullanmada bir sakınca varmı

Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Güç tasarrufu modu açık olursa bir sorun olmayacaktır
0 Likes
Enesycl
Active Level 4
Galaxy S

Tavsiye eder misiniz hocam güncellemeyi yapayım mı bekliyim mi sizce

Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Çok şükür güncellemeden Ben memnunum ama güncellemeyi yapıp veya yapmamak sizin tercihinize kalmış bir şey ama dediğim gibi Ben memnunum.
Enesycl
Active Level 4
Galaxy S

Teşekkürler

hakanS20FE
Active Level 7
Galaxy S
Knk hangi cihazdan geçtin bilmiyorum ama benim gibi telefonun özelliklerini kısmadan hakkını vererek kullanırsan bu telefon seni üzer
0 Likes
Enesycl
Active Level 4
Galaxy S

Redmi not 8 den geçtim ilk zamanlar yaklaşık 10 saat ekran süresi alıyordum onunla 60 Hz de kullanırım arka plan uygulamalarını kapatırım sıkıntı değil ama 8 9 saat verse iyi olur.

0 Likes
hakanS20FE
Active Level 7
Galaxy S
Knk şarj meselesi 4 saat versin önemli değil diyosan hiçbişeyi kısmadan kullan sonuçta onun için var bu cihazlar he bi de şey var wifi de kullanırsan sosyal medya falan filan takılırsan hiçbişeyi kısmadan 6 7 saat veriyo
0 Likes