cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy'nin yeni üyesi Galaxy S21 Serisi 5G, ön siparişe özel fırsatlarıyla aramıza katıldı!

(Topic created on: 01-22-2021 10:22 AM)
384 Views
SamsungExplore
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Galaxy S21 Serisi 5GGalaxy S21 Serisi 5G

Her yönüyle Efsanevi.

Galaxy'nin en yeni üyesi Galaxy S21 Ultra 5G ile tanışın. Fotoğrafçılık anlayışında devrim yaratacak kamerasıyla film niteliğinde 8K video ve fotoğraflar çekin. Şimdiye kadar ki en güçlü işlemcisi, en dayanıklı camı ve Uzun Saatler Yeten Pil Gücü ile Galaxy'nin enlerini yaşamaya hazır mısınız?

Şimdi ön siparişe özel Galaxy S21 Ultra 5G ile Galaxy Buds Pro ve Galaxy S21 | 21+ 5G ile Galaxy Buds Live hediye fırsatıyla!

Daha fazla keşfetmek ve ön sipariş vermek için

👉  shop.samsung.com/tr/galaxy-s21-ozellikleri 

54 Comments
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Dostum lafı iyi dinle Apple bu boşluğu yazılımla bak bir kez daha diyorum yazılım ile hallediyor
TheLilFox1
Active Level 4
Galaxy S

InşAllah 🙂

MuKonqi
Active Level 7
Galaxy S

Sağolun Modeatörler. Cihazlar gerçekten güzel. 

Karaprens61
Active Level 10
Galaxy S
pro kullaklik alacagim da resmi dağıtım ne zaman...🤔
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba hayalperest61,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Galaxy Buds Pro kulaklıklarımızın, 25 Ocak 2021 tarihinden sonra gönderilmesi planlanmaktadır. Detaylı bilgi için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.

https://shop.samsung.com.tr/tr/galaxy-buds-pro-3/

Teşekkürler.
MOD

Galaxy S
Peki ön sipariş kampanyası ile hediye olan buds pro kulaklıklar ne zaman gönderim yapılacak?kampanya zamanı uygulaması ile başvuru yapıldı.
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ahmetyakar,

Kampanya, kampanyaya katılan tüm fiziki satış noktalarında (Samsung bayileri ve diğer tüm 3.taraf fiziki satış noktaları ve diğer online kanallarında) yapılan satışlar ve kampanyaya katılan online satış kanalı olan shop.samsung.com/tr (“Samsung Online Mağaza”) ve Samsung Online Mağaza’nın pazaryeri satış kanallarında yönettiği hesaplardan yapılan satışlar olarak ikiye  ayrılmaktadır ve koşulları farklıdır. Kampanya hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.

https://shop.samsung.com.tr/tr/galaxy-buds-pro-kampanya-kosullari

Teşekkürler.
MOD

yagmrdndgdu
Active Level 1
Galaxy S
Harika gözüküyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Güzel bi telefon ama param yok boş bir kutu için para harcamam ben
Teklı
Active Level 3
Galaxy S
bence bu paraya gidip iphone almak cok mantikli neden. hic yoktan guncelleme arizasi olmaz a70 pert