cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy'nin En Büyük Fan'ı Cevaplıyor: Barış Özcan

(Topic created on: 09-25-2020 07:08 PM)
2920 Views
Samsung122341
Active Level 1
Options
Galaxy S

Barış Özcan Galaxy S20 FE hakkındaki sorularınızı bekliyor.
Merak ettiklerinizi bu gönderinin altında paylaşın, Barış Özcan 25 Eylül Cuma 19:00 - 20:00 arasında sorularınızı buradan yanıtlasın.

BarisOzcan_Community2.jpg

125 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Barış abi,merhaba.
Kamera deneyimi ve oyun performansı nasıl?
BARISOZCAN
Active Level 3
Galaxy S

Telefonu elime alarak deneyimleme şansım henüz olmadı, global etkinliği takip ettim. Ön kamerasının geliştirilmiş olması ilgimi çekti. Sanırım Fan Edition olduğu için sosyal medyayı aktif olarak kullanan kişileri de hedeflemişler. Telefonda satranç ve sudoku gibi oyunlar oynadığım için performans hakkındaki yorumlarım pek gerçekçi olmaz :)

Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Teşekkür ederim
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy S
merhaba Barış abi Öncelikle seni çok seviyorum ve büyük bir hayranınım en iyisi sorularıma geçeyim bildiğin gibi arka kamera 12 MP ön kamera 32 MP sence Samsung Neden böyle bir şey yapmış olabilir ve kameraların deneyimi nasıl ikinci ve son sorum Fiyatına göre sunduğu özellikler Sence rekabetçi mi
BARISOZCAN
Active Level 3
Galaxy S

Merhaba Alp Enes, yukarıda da cevapladığım gibi sanırım Fan Edition olduğu için sosyal medyayı aktif olarak kullanan kişileri de hedeflemişler. Performansına göre sunduğu fiyat oldukça rekabetçi.

ÆX51
Expert Level 5
Galaxy S
yorumumu Cevap verdiğin için çok çok teşekkür ederim Barış abi
SanalYargıç
Expert Level 2
Galaxy S
barış abi seni youtube de 100k dan beri takip ediyorum çok bilgili birisin
soru: oyun performansı nasıl?
BARISOZCAN
Active Level 3
Galaxy S

Kullandığım telefonlarda genellikle satranç ya da sudoku gibi oyunlar oynadığım için hemen her telefonun performası yeterli oluyor ;) "Gamer"lar için sanırım telefonun işlemci performansı kadar pil ömrü gibi özellikler de önemli. Bu açıdan değerlendirmeni tavsiye ederim.

Takip ettiğin için teşekkürler :)

XxDarkninjaxX
Expert Level 2
Galaxy S
😃😃😃😃 En iyisini yapıyorsun abi....