cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy'nin En Büyük Fan'ı Cevaplıyor: Barış Özcan

(Topic created on: 09-24-2020 12:43 PM)
470 Views
Samsung122341
Active Level 1
Options
Galaxy S

Barış Özcan Galaxy S20 FE hakkındaki sorularınızı bekliyor.
Merak ettiklerinizi bu gönderinin altında paylaşın, Barış Özcan 25 Eylül Cuma 19:00 - 20:00 arasında sorularınızı buradan yanıtlasın.

BarisOzcan_Community2.jpg

125 Comments
BARISOZCAN
Active Level 3
Galaxy S

En büyük fark S-pen. Eğer telefonda kalem kullanımı iş akışların açısından çok önemli değilse bu telefonu rahatlıkla değerlendirebilirsin.

salazar1907
Active Level 3
Galaxy S
Daha önce hangi samsung telefonlarını kullandınız?
BARISOZCAN
Active Level 3
Galaxy S

Galaxy ailesine Note 3 kullanmaya başlayarak adım attım. O gün bugündür Galaxy S ve Note serisinde çıkan pek çok telefonu kullandım. S-pen'den dolayı ağırlıklı olarak bir Note kullanıcısı olduğumu söyleyebilirim.

XxDarkninjaxX
Expert Level 2
Galaxy S
Merhaba Barış Abi👋

Çeşitli Samsung cihazları kullandın ve S20FE 'nin Note20 ile aralarındaki F-a-r-klar nedir?

Samsung S20Fe'nin ön kamerası arka kamerasından daha iyi bu nasıl bir avantaj sağlıyor? Yada nasıl bir dezavantajı var?

Rengini Beğendin mı?
BARISOZCAN
Active Level 3
Galaxy S

Galaxy Note20 Ultra bu telefona göre daha yüksek donanıma sahip bir telefon. En önemlisi S Pen’i var. Dolayısıyla fiyatı da daha yuksek. S20 FE Samsung’un amiral gemisi ailesinin en iyi fiyat performans ürünü olmuş diyebilirim.

Ön kameranın kalitesini sosyal medyayı aktif kullananları mutlu etmek için arttırmışlar bence, adı üstünde Fan Edition ;)

Renklerini genel olarak beğendim, benim favorim kırmızı (cloud red) oldu.

XxDarkninjaxX
Expert Level 2
Galaxy S
Teşekkürler abi...
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy S
Barış abi sence fiyatını hak eden bir telefon mu.

Bu cihaz biraz da uygun fiyata amiral gemisi.

Ve bu telefonda en beğendiğin özellik nedir.
BARISOZCAN
Active Level 3
Galaxy S

Selam Nazif, Türkiye'deki satış fiyatının 6499 try olduğunu düşünecek olursak bence de fiyat/performans olarak oldukça avantajlı bir telefon. Samsung'daki arkadaşlarım aynı zamanda yarın gün sonuna kadar verilen ön siparişlerde geçerli SAMSUNGS20FE koduyla "galaxy watch"a sahip olunabileceğini de söylüyorlar.

NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy S
Eğer bu kod ile Galaxy Watch Akıllı saat e sahip olunabilecekse gerçekten mükemmel olur.Ve satışında fazla olacağını düşünüyorum.Şimdiden alacaklara hayırlı olsun.
UçanTosbağa
Active Level 6
Galaxy S
Neden benim alamayacağım kadar pahalı