Highlighted
Expert Level 2

23 Eylül 2020 tarihindeGalaxy Unpacked etkinliği başlatacak.... Bu unpacked etkinliği yabancı bir dil olacağı için anlayamayabilirsiniz. Bunu bazı yayıncılar hem eğlenceli olarak hem de türkçe olarak yayınlıyor bunları bulabilirsiniz.... 

Ama Samsung'un bizzat isterseniz aşşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz....

Yer:Youtube Samsung kanalı ve samsung.com
Zaman:23 Eylül 2020, Türkiye Saati ile 17.00

15 Yorum
Highlighted
Active Level 9
Bu etkinlikte hangi cihaz tanıtılacak acaba çünkü S20 ler tanındı Note 20 ler Tanındı Tab S7 ler Tanındı Buds+ buds live ve diğer giyilebilir cihazlar hep tanındı Galaxy Z Fold2 ve Z flip de tanındı yani daha me kaldı onu merak ettim açıkçası
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 7
Yeni galaxy F serisi gelcek diyorlar heralde onu tanıtırlar
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 6
galaxy s20 fe yani fan edition diye yeni s20 telefon çıkaracaklar 5 6 tane farkli renge sahip olacak kullanıcılar s20 yi cok beğenmişler ve farklı renklerde olmasini istemişler bubyuzden samsung da kullanicilarin istedigi renklerde hayran versiyonu adi altinda kirmizi mavi gibi renklerde s20 tanitacak bir kac ozelligi farkli olabilir islemcisi farkli olabilir 4500 mah batarya ya sahip olacak diger ozellikleri bilmiyorum
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Expert Level 1
One UI 3 de tanıtılabilir.
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Expert Level 2
@Maxon86 arkadaşımın dediği gibi...
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 9
Haaa S20 FE nun şeyi benim bildiğim kadarıyla S20 FE S20 nin biraz daha lite bir versiyonu olacak
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Expert Level 5
Etkinlik bilgisi,bildirimi için ve bilgilendirdiğiniz için Teşekkür Ederim. :)
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Expert Level 2
Rica ederim
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Expert Level 1
Yine Barış Özcan yapsa....
Yanıtla
Yükleniyor...