cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Store'un rezil halde çalışması

(Topic created on: 01-06-2023 11:51 AM)
37 Views
kapatildi12
Active Level 9
Options
Galaxy S
Arkadaşlar selam,

Evet başlıkta da okuduğunuz gibi bu çok can sıkıcı bir durum yaninormal ana ekranda 120hz iken Galaxy Store'a girince birden 60hz'ye düşüyor ve kasmaya başlıyor, çoğunuz da eminim fa.rk etmiştir bu olayı yani. Galaxy Store'un içerisinden hata raporu gönderdim fakat yeni güncelleme gelmesine rağmen durum hâlâ aynı. Fikri olan herkesi yorumlara beklerim.

*Galaxy S serisi kullanıyorum ama seri fa.rk etmiyor bu sorunu anlamak için daha alt seriler de daha beter durum biliyorum. 

Not: ekran videosunda 1080p olarak kayıt yapıldığı için demek istediğim tam anlaşılmıyor ama ufak takılmalar göründüğü için ekliyorum.

Teşekkürler...
Galaxy S22 ekran videosu

13 Comments
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy S
Yok yani sözde 120hz ama tırt
Vecihi1903
Active Level 7
Galaxy S
Kötü olmuş
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy S
+1
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba OğuzGalaxyS22,

Durumu incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes