cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S24 Ultra'nın kamera sorunlarını çözecek güncelleme yolda

(Topic created on: 2 weeks ago)
210 Views
MeHmEt99
Expert Level 5
Options
Galaxy S
Samsung, Galaxy S24 Ultra için One UI 6.1.1 sürümünü test ediyor. Temmuz ayında yayınlanması planlanan bu güncellemeyle kamera sorunlarının çözüleceği söyleniyor.
Samsung, bir sonraki yazılım sürümü olacak One UI 6.1.1 üzerinde çalışıyor. Bu güncellemenin Temmuz ayında gerçekleşecek Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6 katlanır telefonlar ile birlikte Galaxy S24 serisi için de yayınlanması planlanıyor. Yeni bir rapor, Galaxy S24 Ultra’nın kamerasını düzeltecek büyük bir güncelleme olacağını söylüyor.

Samsung, One UI 6.1.1 güncellemesini test ediyor

Ice Universe’e göre Samsung, Galaxy S24 Ultra için bir sonraki büyük yazılım güncellemesini test etmeye başladı. Tipster, bu güncellemenin kamerayla ilgili birçok iyileştirme içerdiğini ve Galaxy S24 Ultra’nın piyasaya sürülmesinden bu yana yayınlanmış en büyük yazılım güncellemesi olacağını iddia ediyor.

Galaxy S24 Ultra kullanıcıları özellikle düşük ışık koşullarında çekim yaparken kamerayla birçok sorun yaşıyor. Gökyüzünün bulanık çıkması, belirli kısımlarda aşırı pozlama, 10x veya daha yüksek yakınlaştırma yapıldığında fotoğrafta yağlı boya benzeri efekt oluşması, videolarda gren oluşması gibi sorunlar gündemde.


3 Comments
BugraaS24Plus
Active Level 5
Galaxy S
Peki s24 plus almayacak mı bundan payını 🫤
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
S24 serisi alacak güncellemeyi
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Evet Haziran verilecek kamera güncellemesi
0 Likes