cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S24 üzerinde Üretken düzenleme özelliğinin kullanılması

(Topic created on: 04-25-2024 10:24 AM)
13793 Views
Global_Contents
Community Manager
Options
Galaxy S

Galaxy S24 üzerinde Üretken düzenleme özelliğinin kullanılması

Galaxy S24 üzerindeki Üretken düzenleme özelliği, bir görüntüyü analiz eder ve görüntüdeki nesneleri tekrar boyutlandırdığınızda, kaldırdığınızda veya tekrar konumlandırdığınızda yeniden oluşturur. Kullanıcılar ayrıca, yapay zeka aracılığıyla arka planı mükemmel bir şekilde doldurarak görüntüleri genişletebilir ve hatta kesilmiş ögeleri tamamlayabilir; bu da fotoğraf düzenlemeyi sorunsuz bir deneyim haline getirir.

Global_Contents_0-1714029649770.png

*Çıktı içeriği, Üretken düzenleme özelliği tarafından düzenlendiğini belirtmek için filigranlıdır.

Üretken düzenleme özelliğinin kullanılması

Fotoğraflardaki nesneleri tekrar boyutlandırabilir, kaldırabilir ve tekrar konumlandırabilirsiniz ve Üretken düzenleme özelliği görüntüyü en doğal şekilde yeniden oluşturacaktır.

Global_Contents_2-1714029662274.png

Adım 1. Galeri uygulamasını açın > Bir fotoğraf seçin.

Global_Contents_4-1714029661934.png

Adım 2. Düzenleme moduna girmek için Düzenle simgesine dokunun.

Global_Contents_6-1714029663164.png

Adım 3. Üretken düzenleme simgesine dokunun.

Global_Contents_8-1714029661468.png

Adım 4. Bir nesneyi seçmek için üzerine dokunun veya etrafına bir çizgi çizin.

Global_Contents_9-1714029679237.png

Adım 5. Nesneleri uzun basılı tutarak silebilir, taşıyabilir veya yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Global_Contents_11-1714029679015.png

Adım 6. Görüntüleri hizalamak için eğim kolu’nu ayarlayın > Oluştur tuşuna dokunun.

Global_Contents_13-1714029678932.png

Adım 7. Tamam tuşuna dokunun ve bir kopya olarak kaydedin.

* Kullanıcılar görüntüyü sınırlarının ötesine uzaklaştırabilir ve Üretken fotoğraf düzenleme özelliği boş alanları otomatik olarak dolduracaktır.

* Oluşturduktan sonra ek çıktı önerileri sağlayabilir.

Not: Üretken düzenleme özelliği kullanıldığında, çıktınıza istenmeyen nesneler veya ögeler eklenmiş olabilir. İçerik uygun görülmezse, hiç oluşturulmayabilir.

Son Güncelleme Tarihi : 2024-01-27

9 Comments
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy S
Güzel konu 👍
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Tolgaa94 arkadaşımızın level atlama sorunu var herhalde bug falan var ve memberste bizlerden daha çok aktif olduğu halde leveli otomatik olarak atlamıyor ve aylardır bu sorun devam ediyor Tolgaa94 arkadaşımızda bu duruma çok üzülüyor umarız Tolgaa94 arkadaşımızın level sorunu düzeltilir rica ediyoruz.
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy S
🥺🥺🥺 yapmazlar maalesef Caner keşke yapsalar
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Tolga kardeşim samsung bu mesajı görürse belki düzeltebilirler umudunu kaybetme.
0serName
Active Level 10
Galaxy S
Tolga benim de leveli düşürdüler. Önemli değil ama bir sorun var yani. Sana bakınca emeğine yazık diyorum.
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy S
Bunlar iyi hoş ama ya members daki sorunlar ne olacak konuyu açan arkadaş
Galaxy S
Vayy Samsung bey konu acmissiniz😄😁 nerelerdesiniz ayrıca mod kardeşlerinize söyleyin uyuklamasinlar iş yapsınlar 😁😄
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy S
😂
kinggalaxyy
Active Level 6
Galaxy S
Bilgilendirme için teşekkürler
0 Likes