cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S23 serisi tanıtım tarihinde değişiklik

(Topic created on: 12-21-2022 11:26 PM)
233 Views
MeHmEt99
Expert Level 5
Options
Galaxy S

2023 yılının merakla beklenen Android amiral gemisi Galaxy S23 serisi için tanıtım tarihinde değişiklik! İşte detaylar...

Samsung, 2023 yılına girdikten sonra yeni amiral gemisi modellerinin yer alacağı Galaxy S23 serisini tanıtacak. Fakat teknoloji devi, serinin tanıtılacağı Unpacked etkinliğinin tarihini belirlemekte zorluk çekiyor. Geçtiğimiz günlerde etkinliğin ertelendiği bilgisi geldi. Bugün ortaya çıkan bilgilere göre ise Samsung, Galaxy S23 serisinin tanıtılacağı Unpacked etkinliği için karar verdi. Peki, Samsung Galaxy S23 serisi için tanıtım tarihi ne zaman? Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

Samsung Galaxy S23 serisinin tanıtım tarihi için 1 Şubat öngörüldü

Twitter’dan Samsung ve cihazları hakkında sızıntı haberi yapan deneyimli analist @Univer****, yaptığı paylaşımla Samsung’un Galaxy S23 serisini tanıtacağı Unpacked etkinliğini 1 Şubat tarihinde yapacağını duyurdu.

image

Analiste göre teknoloji devi, gösterişli bir şekilde yapacağı etkinlikle Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve en son da Galaxy S23 Ultra’yı görücüye çıkaracak. Etkinlik sonrasında 10 Şubat ya da 17 Şubat tarihinde de tanıtılan yeni modeller, pazara çıkacak. Bu tarihin belli olması ise teknoloji firmalarının genellikle yeni modellerini Cuma günü pazara sunmasından kaynaklanıyor.
Samsung’un daha önce Unpacked etkinliğini telefonların fiyat etiketi konusunda kararsız kalmalarından dolayı Şubat ayında yapılacağı konuşulmuştu. Fakat güncel bilgiler ve deneyimli sızıntıcının yaptığı paylaşımla bu durum askıya alınmış görünüyor.

Samsung Galaxy S23 serisi fiyat etiketi

Öte yandan serinin fiyat etiketleri için de şu bilgiler daha önceki sızıntılar arasından yer alıyor:

• Samsung Galaxy S23 fiyat etiketi: 799 dolar (14.891 Türk Lirası + vergiler)
  • Samsung Galaxy S23 Plus fiyat etiketi: 899 dolar (16.755 Türk Lirası + vergiler)
  • Samsung Galaxy S23 Ultra fiyat etiketi : 1199 dolar (22.347 Türk Lirası + vergiler)
7 Comments
Galaxy S
S23',ü 15 milyara satacaklarını düşünüyor musun gerçekten,S22 için karşılaştır?
S22 ultra 22.350 olursa baya satar ama olur mu?
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
S23 fiyatı 25k aşağısı olmaz benim tahminimce
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
S23 25k 30k olur S23 plus 35k 40k S23 ultra 45k 50k benim tahminim
Galaxy S
ve yine ihtiyaçtan değil meraktan alanlar dışında alan olmaz 😄!Tiktok için o kadar para vermekte ne bileyim 😅!
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Samsung memberste arkadaşlar meraktan alırlar 😀
Galaxy S
ve başlarlar"s23 şarjı çabuk bitiyor,ne zaman android 15 gelecek,ne zaman yama gelir,ne zaman güncellemd alır **bleep** bla"derken o kadar para verip mutluluğu para ike satın alamayacaklarını farketmeleri yine uzun sürmeyecek😇!
serhat01
Active Level 8
Galaxy S
S22 ultra almama gerek kalmadi bu gercek resimmi telefon