cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S23 ,S23 Plus ve S23 Ultra Sizlerle 💜

(Topic created on: 02-01-2023 09:09 PM)
972 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Merhaba Sevgili Samsung Members Üyeleri, 

Galaxy S23 ve S23+, günlük tutkularınızı daha da ileri götürmek için hayatınız için doğru cihazı seçme özgürlüğü sunuyor.

Galaxy'deki şimdiye kadarki en hızlı ve en güçlü yonga seti olan Snapdragon ® 8 Gen 2 Mobil Platform for Galaxy sayesinde her iki model de günlük görevleri daha sorunsuz yerine getiriyor .

Galaxy S23 ve S23+'ın akıllı telefon deneyimi için nasıl destansı yeni bir premium belirlediğini görmek için aşağıdaki bilgi grafiğine göz atın.😍

image

Galaxy S23 Ultra, birinci sınıf bir akıllı telefonda mümkün olana meydan okuyarak ve inovasyonun sunması gereken standartları yeniden tanımlayarak Galaxy'de yeni bir çağ başlatıyor.💜

Galaxy S23 Ultra, kendi başına yeni bir kategoride. Note serisinin en yüksek performansını ve üretkenliğini S serisinin çığır açan fotoğraf yetenekleriyle birleştiren Galaxy S23 Ultra, eşi benzeri olmayan bir cihaz 😍

Galaxy S23 Ultra'nın kullanıcıların tutkularını körüklemesine nasıl yardımcı olduğuna daha yakından bakmak için aşağıdaki infografiklere göz atın.

image

Mükemmel cihazlar olmuş en yakın zamanda samsung mağazasında deneyimlemek istiyorum 😍😍💜

25 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Çok pahalı. S23 almak yerine S22 Ultra almak daha mantıklı😁
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Yani renkler ve zevkler tartışılmaz 😍 😍

S22 ultra da muqq yaa 💜
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ayn ama güzel cihazlar almaya değer gibi hala tanıtım yapılıyor ben One ui 5.1 i bekliyorum ne açıklanacak diye
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Ufak olarak bahsedilebilir 😍
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Umarım :)
yasinkrll
Active Level 6
Galaxy S
Unpacked etkinliğinde en çok one 5.1 merak ediyorum ve elbette Android 14 ü samsung bu pil konusunu halletmeli 
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bende şuan açıklanılıyor yayında barış özcan ile iyi oluyor dinlemek veya izlemek yayını
Akyüz
Active Level 9
Galaxy S
Bilgilendirme için teşekkürler alfa abi ,canlı izliyorum unpacked etkinliğini 🤩
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Rica ederim kardeşim, mükemmel güzel yenilikler geldi 😍