cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S22 serisi için One UI 6.1 şimdi kullanıma sunuluyor!

(Topic created on: 05-02-2024 01:57 PM)
1474 Views
TeknoB
Active Level 10
Options
Galaxy S

Galaxy S22 serisi için One UI 6.1 şimdi kullanıma sunuluyor!

image

2023'ten önce piyasaya sürülen Galaxy cihazlarının kullanıcılarını One UI 6.1 ile ilgili haberler için neredeyse can sıkıcı derecede uzun bir süre beklettikten sonra Samsung, sonunda güncellemeyi bu kullanıcıların bazılarına sunuyor.

Samsung, birkaç hafta önce One UI 6.1'in 2022'de piyasaya sürülen amiral gemisi Galaxy telefon ve tabletlerine Mayıs ayından itibaren geleceğini doğrulamıştı ve şirket sözüne sadık kalıyor: One UI 6.1 güncellemesi şimdi Galaxy'ye yayılıyor S22 serisi !

Kore, Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra için One UI 6.1 alan ilk pazar oldu. Değişiklik günlüğünün tamamını almak için çalışıyoruz ancak beklendiği gibi güncelleme, Galaxy S24'teki Galaxy AI özelliklerinin çoğunu getiriyor.

Güncellemenin diğer pazarlarda da yayınlanması uzun sürmeyecek. Ülkenizde kullanıma sunulduğunda, telefonunuzun Ayarlar » Yazılım güncelleme menüsünden indirebilirsiniz . Bu, boyutu yaklaşık 3 GB olan devasa bir güncelleme olduğundan, indirme için Wi-Fi bağlantısı önerilir.

image

Kaynak;sammobile.com 
10 Comments
Sisyphe
Expert Level 5
Galaxy S
Bilgi için teşekkürler.
TeknoB
Active Level 10
Galaxy S
👋
Anl3435
Active Level 4
Galaxy S
Ben yükledim elimde kore malı s22 ultra var sanki biraz yavasladı arayüz bilmiyorum bakıcaz biraz otursun sistem
TeknoB
Active Level 10
Galaxy S
Farklılıklar neler
0 Likes
Anl3435
Active Level 4
Galaxy S
Dedim ya sanki arayüz yavasladı baska birsey henuz farketmedim
TeknoB
Active Level 10
Galaxy S