cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S22'nin Android Auto sorunları en son güncellemeyle düzeltildi

(Topic created on: 05-18-2022 03:43 PM)
161 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Galaxy S22 serisi piyasaya çıktığından beri insanlar Android Auto'yu çalıştırırken sorun yaşıyorlar. Birçok kullanıcı, Android Auto UI'yi arabalarının bilgi-eğlence sistemine yansıtmak yerine telefonun yalnızca şarj edildiğinden şikayet etti . Şimdi, sorun çözülmüş görünüyor .

 
Google, Galaxy S22 , Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra'da kabloyla ilgili sorunları gidermiş gibi görünen yeni bir Android Auto sürümünü (sürüm 7.7) yayınladı . Bu yeni güncelleme şu anda beta aşamasındadır, ancak APK'yı indirebilir ve Galaxy S22 serisi akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.
 
Ancak, yeni güncelleme yeni bir sorunu ortaya çıkarmış gibi görünüyor. Bazı kullanıcılar, başarılı bir bağlantıdan sonra bile araçlarının bilgi-eğlence sisteminde siyah bir ekran görüyor. Bu sadece Galaxy S22 serisi ile ilgili değil, Pixel akıllı telefon sahipleri bile bu sorunu bildirmeye başladı, bu yüzden Google'ın düzeltmesi gereken kişi olduğu anlaşılıyor.
 
Bazı kullanıcılar, Samsung cihazlarının siyah bir ekran gösterdikten sonra yeniden başlatıldığını iddia etti . Google bu sorunu hata izleyicide düzeltildi olarak işaretlemiş olsa da , insanlar hala sorunla karşı karşıya. Görünüşe göre Google'ın Android Auto uygulaması için hala bazı işleri var.
0 Comments