cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S22 Ultra'nın GPS sorunları olabilir, düzeltilene kadar kaybetmeyin!

(Topic created on: 03-21-2022 12:58 PM)
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Galaxy S22 serisi, ham satış rakamlarında büyük bir başarı elde ederken, lansmanı hatasız değildi . Ekranın yenileme hızıyla ilgili kafa karışıklığı ile başladı , ardından ekrandaki bir hata geldi ve her ikisi de yazılım güncellemeleriyle giderildi. AndroidWorld'e göre en son sorun, farklı ama eşit derecede kritik bir bileşeni etkiliyor.

 
Birkaç Galaxy S22 Ultra kullanıcısı, bozuk GPS işlevinden şikayet etmek için Samsung'un topluluk forumlarına gitti. Telefon ilk kez kurulduktan sonra veya uzun süre kullanılmadığında bu özelliğin çalışmadığı görülüyor. Google Haritalar gibi navigasyon uygulamaları "GPS bulamıyor" hatası veriyor. Sorunun kapsamı bilinmiyor, ancak epeyce kullanıcı etkilenmiş gibi görünüyor.
 
Ağ ayarlarını sıfırlama, cihazı fabrika ayarlarına sıfırlama vb. gibi olağan düzeltmeler bazı kullanıcılar için çalışmıyor gibi görünüyor. Diğerleri için basit bir yeniden başlatma sorunu giderir. Bununla birlikte, bir OTA güncellemesi ile düzeltilebilir bir şey, umarım daha sonra değil, daha erken gelir. Yazma sırasında, Samsung sorunu resmi olarak kabul etmedi ve hikayeyi bir kez güncelleyeceğiz.
 
 
Kaynak: Sammobile Türkçe çeviri
0 Comments