cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S22 Ultra, S21 Ultra ve S20 Ultra kamera yakınlaştırma karşılaştırması

(Topic created on: 02-12-2022 02:39 PM)
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Diğerleri yeni Galaxy S22 serisi akıllı telefonların kameralarını birbirleriyle karşılaştırırken , Çin sosyal ağı Weibo'nun kullanıcılarından biri, son üç neslin en iyi Samsung modelleri üzerinde karşılaştırmalı çekimler yaparak daha açıklayıcı bir deney yaptı.

 
 
image
Galaxy S20 Ultra
 
 
image
Galaxy S21 Ultra
 
 
image
Galaxy S22 Ultra
 
星河Amy takma adı altında bir kullanıcı tarafından yayınlanan fotoğraflar. İlk seri, 30x yakınlaştırma kullanılarak Galaxy S22 Ultra, S21 Ultra ve S20 Ultra ile çekilen görüntüleri içeriyor. Gördüğünüz gibi, nesiller arasındaki ayrıntı farkı çok büyük.
 
 
image
Galaxy S20 Ultra
 
 
image
Galaxy S21 Ultra
 
 
image
Galaxy S22 Ultra
 
İkinci resim seçimi maksimum 100x zoom ile çekildi. Bu durumda Galaxy S20 Ultra ve Galaxy S21 Ultra arasındaki **bleep** o kadar bariz değil, ancak Galaxy S22 Ultra'nın çerçevesi ilk ikisinden çarpıcı biçimde farklı: Samsung'un algoritmalarını bu kadar geliştirmeyi başardığına inanmak zor.
 
Bu arada, içeriden tanınan Ice evreni , bu fotoğraf örneklerine yorum yaptı . Ona göre, pek çok kişinin inandığı gibi, mesele sadece bir bileme meselesi değil. Birisi Galaxy S21 Ultra'dan Galaxy S22 Ultra'da olduğu gibi bir çerçeve yapabilirse, sadece netliği artırarak bu kişiye 1000 dolar ödemeye hazır olduğunu belirtti.
1 Comment
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy S
İşin açıkçası bu işi yapan kameralar değil çünkü sensör aynı sensör bu işi yapan yazılım yaoay zeka şu anda s22nin yazılımını s21e veya s20ye verse sonuçlar çok değişir donanımsal değilde yazılımsal farklar var