cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S22 One UI 6 Genel Yorumlarım ve Hatalar

(Topic created on: 12-03-2023 03:16 PM)
1177 Views
Aykut
Expert Level 5
Options
Galaxy S

4 gündürOne UI 6 kullanıyorum ve benim için en dikkat çekici şey pil oldu. Artık mutluyum çünkü 1 gün bile dayanmayan120Hz de 2-3 saat ekran süreleri aldigim pil 1.5 gün rahat çıkarıyor ve120Hz full açık modda 6-8 saat arası ekran süresi alıyorum yalan değil. 

image

image

image

Pil kullanimi ekranını halen tam çözemedim ama gün içinde 2-3 kere şarja taktığım telefonu 1.5 günde 1 takıyorum.

Isınma konusu da zaten One UI 5.1 ile çözülmüştü fakat One UI 6 ile daha stabil olmuş. 

Halen optimize edilmesi gereken 2 şey var onu gözlemledim. 

İlkiön kameraya geçişte 3-4 saniyelik bekleme yapıyor. One UI 5.1 de böyle bir sorun yoktu gecikme olmadan başlatıyordu.

İkinci sorun isegaleriden paylaşım yaparken ki ekranda takılma ve kasma sorunu var. 

Kamera ile olanı ekleyemedim çünkü ekran kaydı duruyor fakat o sorunu da belirttim. 

Onun dışında cihaz 10 numara oldu. Her şeyi ile One UI 5.1 den aşırı iyi. One UI 6.1 ile daha da güzel olacağını düşünüyorum. 

1 senelik s22 ile olan şikayetlerim de çözüme kavuştuğu için mutluyum. 

53 Comments
BK_S22
Active Level 7
Galaxy S
Pil konusu hariç bende mutluyum cihazdan bakalım şu one uı 6 gelince bizde bi test edelim pili 👍
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Emin olun pil aşırı iyi duruma getirilmiş
BK_S22
Active Level 7
Galaxy S
Türkiyeye wk5 olan gelecek sanırım o dahada stabildir
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Dwk4 yüklediğim benim. Dwk5 gelirse onu yüklerim.
Kerem_35
Active Level 9
Galaxy S
One ui 5 de ısınma çözüldü demişsiniz de benim telefon niye soba gibi hala
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
One UI 5.1 den beridir cihazımda ısınma sorunu yok benim. Cihazı ilk aldığım zaman aşırı ısınıyordu sonra fabrika çıkışı anakart arızası varmış değişti. Sizinde öyle olabilir
Kerem_35
Active Level 9
Galaxy S
9-10 gün kaldı 1 sene olmak üzere garantiye mi yoklamaliyim Instagram'da gezsem Youtube girsem yaniyo cihaz
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Benimde öyleydi. Garantiye yollayın.
Kerem_35
Active Level 9
Galaxy S
Yetkili bayii değilde direk orjinal teknik servise nasıl ulasabilirim