cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S22 Ekstra Parlaklık Modu Nedir?

(Topic created on: 03-13-2023 01:58 PM)
436 Views
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Galaxy S22 Ekstra Parlaklık Modu özelliğini öğrenmek için içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/what-is-galaxy-s22-extra-brightness-mode/

Teşekkürler.

MOD

8 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Bilgilendirme için teşekkürler 🫶
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy S
Bilgilendirme için teşekkür ederiz Sayın Gökırmak moderatör ^^
Gayet faydalı bir post olmuş.
Galaxy S
Verda nasılsın iyimisin özledik seni 😊
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy S
İyiyim, sen nasılsın Ozan abi? Bende sizleri özledim. Uzun zamandır aranızda değildim valla özledim forumu ne yalan söyleyeyim 😂
Galaxy S
Teşekkür ederim verda seni gördüm daha iyi oldum vallahi bende özledim eski forumu özellikle seni 😂
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy S
Gökırmak kardeşim, zaten tlf. pili 5.1 güncellemesi sonrası fazlasıyla hızlı bitiyor. hadi o uygulamayı kapat, şu özelliği kapat, ekranı 60hz yap, senkronizasyonu kapat gibi önerilerle bi ton para verip satılan telefonları babaanne telefonu gibi kullan diyorsunuz. Yapma böyle şeyler, bünyemiz kaldırmıyor. 😅
Galaxy S
Sayın moderatör gökırmak ekstra karartma ve ekstra parlaklık gelsin telefonuma dışarıdayken güneşin altında ekran görünmüyor bunun içinde ekstra parlaklık gelsin geceleride göz konforu içinde ekstra karartma gelsin 😊
Galaxy S
Sayın moderatör gökırmak. Size bir bildirim yapmam gerek ama sizw nasıl ulaşacağım bilmiyorum
0 Likes