cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S21'den S22'ye Geçiş...

(Topic created on: 03-14-2022 05:01 PM)
156 Views
OğuzGalaxyS21_5GYdk
Active Level 4
Options
Galaxy S

Kardeşlerim merhaba,

Sizlere bir sorum olacak başlıktaki gibi illa S22 şart değil asıl soru şu; Galaxy S21 den bir başka Galaxy telefonlarından hangisine veya daha kaç yıl sonra değiştirmeliyim bu telefonu.

Teşekkürler...
8 Comments
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba,
Bence S23'ü bekleyin; S23 serisinde tasarım da değişiyor, ana yenilikleri bu seride göreceğiz gibime geliyor.
Galaxy S
Tavsiyen için teşekkürler kardeşim benim eyvallah:)
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba
Size tavsiyem cihazınız güncellenen ömrünü doldurana kadar kullanın yani bence cihazı 5 yıl boyunca kullanın 5 sene sonra değiştirmenizi öneriyorum.

Mesela şimdi yeni bir telefona geçmek İsterseniz size şu cihazı önerebilirim şu cihaza geçilebilir

Samsung Galaxy s 22

Bu cihazı öneriyorum içerisinde qualcomm Snapdragon 8gen bir adlı işlemci var Türkiye'de de Snapdragon işlemcili model seçeneği satılıyor bu cihaza geçmek mantıklı olabilir.

Ama şunu da belirtmek isterim ki qualcomm Snapdragon 821 adlı bu işlemcide ısınma sorunları var diye bayağı bir haber var bu konuda herhangi bir teknoloji mağazasına gidip Bu cihazı yarım saat kullanıp test etmenizi öneriyorum kullanımı esnasında Eğer cihazda herhangi bir sorun
Faark etmezseniz cihazı alabilirsiniz ama sorun olduğunu
Faark ederseniz cihazı almazsınız

Kullandığınız şu anki cihazdan memnun değilseniz değiştirebilirsiniz Eğer memnunsanız yukarıda da dediğim gibi Bence 5 yıl sonra falan değiştirince yazı.
Galaxy S
Teşekkürler ederim kardeşim benim tavsiyen için eyvallah:)
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ne demek önemli değil
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Qualcomm Snapdragon 8gen1
Yazının ortalarında yanlış yazmışım işlemcinin ismi yukarıda yazdığım işlemcidir
Filistin
Active Level 6
Galaxy S
Kardeş valla ben de teknolojik ürünleri seven biriyim ama insanın kendini kısıtlaması gerekiyor. İnsan kendini kısıtlamadı mı, inan hiç bir şey onu doyurmuyor. Hep daha fazlasını istiyor. Ben bu yıl Note 20 Ultra aldım, bir sorun çıkmazsa en az 4-5 yıl kullanmayı düşünüyorum. Karar senin tabi.
Galaxy S
Tavsiyen için eyvallah kardeşim benim:)
0 Likes