cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S21 Ultra One UI 4.1 güncellemesi geliştirme aşamasında

(Topic created on: 01-25-2022 04:20 PM)
Dark_Side
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Galaxy S21 Ultra One UI 4.1 güncellemesi geliştirme aşamasında


Samsung, One UI 4.0'ın piyasaya sürülmesiyle oldukça meşgul, ancak bu, şirketin gelecekteki firmware üzerinde çalışmayı bıraktığı anlamına gelmiyor. Şirketin One UI 4.1 güncellemesini geliştirmeye başlamasının ortaya çıkması an meselesiydi. 
 
Bu, One UI 4.0'a kıyasla nispeten küçük bir yükseltme olacak. Bununla birlikte, yeni özellikler ve iyileştirmeler getirebilir. Samsung hayranları, Galaxy S21 Ultra One UI 4.1 güncellemesinin geliştirme sürecine girdiğini bilmekten memnun olacak. 
 
Galaxy S21 Ultra için One UI 4.1 bu yıl daha sonra çıkacak 
 
Galaxy S21 Ultra, paranın satın alabileceği en iyi Samsung telefonlarından biridir. Samsung'dan Android 12 One UI 4.0 kararlı sürümünü alan ilk modeli oldu. Çünkü önümüzdeki ay Galaxy S22 gelene kadar şirketin amiral gemisi Galaxy S serisi olmaya devam edecek. Samsung, donanım yazılımı sürümü G998U1UEU5CVA4 olan Galaxy S21 Ultra için One UI 4.1 güncellemesini test etmeye başladı. Bunun sadece bir test derlemesi olduğunu söylemeye gerek yok. Kararlı yapı yayınlandığında sürüm numarası farklı olacaktır. 
 
One UI 4.1'in tam olarak ne getirebileceği şimdilik bir sır olarak kalıyor. Samsung, uyumlu cihazlara yalnızca One UI 4.0'ı piyasaya sürdü. Harika yeni özellikler sunmanın yanı sıra çeşitli kozmetik iyileştirmeler yaptı. Samsung'un One UI 4.1'i ne zaman piyasaya sürmeyi planladığı da belli değil. Galaxy S22 serisi kutudan One UI 4.1 ile çıkabilir mi? Bu tamamen mümkün. Dolayısıyla, yeni amiral gemisi piyasaya çıktıktan sonra Galaxy S21 serisinin onu almasını bekleyebiliriz. Bu güncellemenin bu yılın ikinci yarısında yayınlanması da olabilir. Bunun nasıl sonuçlanacağını bekleyip göreceğiz.
3 Comments
Galaxy S
Bilgi için teşekkürler
Dark_Side
Expert Level 5
Galaxy S
Rica ederim kardeşim 😊
Galaxy S
😊😊😊