cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy S21 Geliyor | GÜNDÜZ GECE #53

(Topic created on: 12-16-2020 02:04 PM)
239 Views
inf4ndroid
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Konu Türü: Sohbet

Konu: Samsung, Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra'yı 14 Ocak 2021'de yayınlayacağını doğruladı. Siz bu cihazlardan özellik bakımında neler umuyorsunuz?

samsung-galaxy-s21-in-exynos-2100-islemcisi-turkiyede-satisa-cikacak.jpg

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy S
benim beklentim aşırı yüksek ozellikle samsung exynos 1080 ile 5nm teknolojisine girişti ilk kez snapdragon a **bleep** atabilecek bi seviyede s21 ultra da s pen olacak deniyor mantikli karar yılda 2 telefon yerine bi tane cok sağlam cihaz uretirsen daha başarılı olursun kisaca s21 gelmis gecmis en iyi cihaz olcak konusmaya başlasam aksama kadar yazarim da neyse bosver djsjxksjdke

View solution in context

6 Comments
Galaxy S
valla bilemiyorum fnfjnffn😂
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Galaxy S
batarya ve işlemci
AndroidXMaker
Active Level 7
Galaxy S
Bence Pil , ram , Hafıza açısından güzel bir telefon olacak ama samsung'un beklediğinden daha az bir satış olabilir
Galaxy S
😂
Karaprens61
Active Level 10
Galaxy S
s 21 s 20 modelinin bi bakima iyileştirme versiyonu gibi. one 3.1 ile gelecek. ki yakın zaman dier telefonlarda gelecek.. s 21 kamere tasarimi yada exynos 2100 işlemcini duyurdu onla gelebilir yada gelmeye bilir.. bide sarj olayini kaldirmisda olabilirler iphne gibi . s20 plus olanlar s21 gecmesine gerek olmadığını düşünüyorum.. benim için daha önemli olan bixby Türkçe olması.. kullanamadigimiz özelliğine para veriyoruz.
Solution
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy S
benim beklentim aşırı yüksek ozellikle samsung exynos 1080 ile 5nm teknolojisine girişti ilk kez snapdragon a **bleep** atabilecek bi seviyede s21 ultra da s pen olacak deniyor mantikli karar yılda 2 telefon yerine bi tane cok sağlam cihaz uretirsen daha başarılı olursun kisaca s21 gelmis gecmis en iyi cihaz olcak konusmaya başlasam aksama kadar yazarim da neyse bosver djsjxksjdke