cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy S21 FE 5G cihazımda sebeke modu secenegi yok

(Topic created on: 08-04-2023 03:02 PM)
235 Views
revolver15
Beginner Level 5
Options
Galaxy S

Telefonum 5g ozelligini destekliyor operatörden de actirdim 5g ozelligini ama sebeke modu diye bir secenek olmadigi icin 5g ozelligini kullanamiyorum bir cozumu var mi

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ÖmerA72
Expert Level 3
Galaxy S
Moderatör Bakırçay 5G ile ilgili cevap vermiştir.

Bu konu ile ilgili henüz resmi bir bilgi bulunmamaktadır. 5G bilgileri için internet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalmanızı önemle rica ederiz.

5G henüz daha aktif olmadı. Şu an 5G özelliği geçerli değildir, 5G geçerli olduğunda Yeni gelen güncelleme ile 5G'yi aktif ederler.

View solution in context

7 Comments
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy S
5G özelliği Türkiye'de çoğu yerde kullanılamaz, altyapı desteklemiyor.
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy S
Fabrikasyon olarak band modu otomatik olarak gelir...o yüzden siz birşey yapmanıza gerek yok.cihaz 5g algilayinca modlar arasında otomatik geçiş yapar
revolver15
Beginner Level 5
Galaxy S
Tesekkurler efendim
0 Likes
Galaxy S
Ülkemizde her yerde aktif değil,bu yüzden güncelleme ile açılacak.
Solution
ÖmerA72
Expert Level 3
Galaxy S
Moderatör Bakırçay 5G ile ilgili cevap vermiştir.

Bu konu ile ilgili henüz resmi bir bilgi bulunmamaktadır. 5G bilgileri için internet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalmanızı önemle rica ederiz.

5G henüz daha aktif olmadı. Şu an 5G özelliği geçerli değildir, 5G geçerli olduğunda Yeni gelen güncelleme ile 5G'yi aktif ederler.
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
sadece s23 acik 5g secme ikonu diyer 5g cihazlara acilmadi daha yazilimla acilacak ama gunu beli deyil
revolver15
Beginner Level 5
Galaxy S
Tesekkur ederim
0 Likes