cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy S20 ses kalitesi

(Topic created on: 05-12-2020 07:07 PM)
2639 Views
Murad_A
Beginner Level 3
Options
Galaxy S

Herkese iyi günler!

Geçen hafta Galaxy S20 aldım. Her şeyden memnunum, ses kalitesi dışında. Sesi eski telefonuma göre daha kalitesiz geldi. Ses derinliği eksik, baslar çok zayıf. Tiz sesler fazla tiz geliyor, bazen rahatsız edebiliyor. Avrupa Birliği forumunda aynı durumla karşılaşanlar var. YouTube'da bunu gösteren bir kaç video var, merak edenler olursa linklerini buraya atarım. Sanırım S20lerin hepsi böyle değil, çünkü çoğu kişi ses kalitesinden memnun. 

Sorun hoparlörlerden mi kaynaklı, yazılımsal mı bilemiyorum. Belki ileriki güncellemelerle düzelir, umarım öyle olur. Mağazalar açılınca gidip başka S20lerle karşılaştıracağım. Benden başka bu sorunla karşılaşan var mı?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Murad_A,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Durum için 4447711 Samsung müşteri hizmetleri hattından bize ulaşmanızı rica ederiz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

3 Comments
TabS7ege
Active Level 8
Galaxy S
şimdilik bu sorunu nu düzeltmek için Sound Asistant ı indir Play Store üzerinden Samsung'un kendi uygulaması ekolayzır ayarı var kolay şekilde düzeltebilirsin.

yardımcı olsuysam yada sorunu çözdüysem çözüm olarak isaretlermisin
Murad_A
Beginner Level 3
Galaxy S
Öneriniz için teşekkür ederim. Sound assistantı zaten indirmişim, ekolayzeri de ayarlamışım. Buna rağmen ses iyi değil, ama öncekinden daha iyi. Sorun donanımsal ise, telefonu değiştirmek isterdim, kimse bozuk telefon kullanmak istemez. Sesin normal ayarlarda da normal gelmesi gerekiyor. Telefonu servise götürmeyi düşunüyorum. Başka S20 kullanıcılarının fikrini merak ediyorum, bunun için sayfa şimdilik açık kalsın. Tekrar teşekkür ederim.
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Murad_A,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Durum için 4447711 Samsung müşteri hizmetleri hattından bize ulaşmanızı rica ederiz.

Teşekkürler.
MOD