cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S20 ne zaman Android 12 güncellemesi alacak?

(Topic created on: 12-27-2021 02:54 PM)
379 Views
Eren_SM-G780G
Active Level 7
Options
Galaxy S

Güney Kore’nin One UI Beta forumlarında Samsung Galaxy S20 kullanıcılarının sorularını yanıtlayan Samsung Operasyon yöneticisi müjdeli haberi verdi. Yetkili, güncellemenin yayınlanmaya hazır olduğunu söyledi. Farklı kaynaklar ise şirketin Ocak ayında yeni güncellemeyi birden fazla modele getireceğini belirtti. Samsung yeni güncellemeyi S20 serisi ile beraber Galaxy Note10 serisi, Note 20 serisi, Galaxy Z Flip, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Fold ve Galaxy Z Fold2 modellerine de getirmeyi planlıyor.

Ortaya çıkan bilgilere göre Ocak ayında birden fazla modelin One UI 4.0’a güncellenebileceğini söyleyebiliriz. Bununla beraber Şubat ayında güncelleme alacak son cihazlar ise Galaxy S10 serisi, Galaxy A52 5G ve Galaxy Tab S7/Tab S7+ olacak. 

KAYNAK; megabayt.com

10 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
S10 ,s20 ,s20fe ,note20 note10 serileri ve Z seirisi hepsi ocak ayında alıcak diğerleri şubat ayında

Bilgi için teşekkürler
Eren_SM-G780G
Active Level 7
Galaxy S
Bir sitede okudum kaynak olarak şimdi ekledim kesin bilgiler değil sanırım ama dediğiniz doğru olabilir ben de teşekkür ederim düzelttiğiniz için :)
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Hatta geçen gün arkadaşlar arasında konusu geçti kore ne diyor dedik şubata atmışlar dedik sonra çeviri hatalı çevirmiş yani kaynak muhtemelen çeviri kaynaklı bir hata yaptı aynı hataya bizde düştük 😀 😀

Çevirirlere güvenmemek lazım 😂 😀

Önemli değil kardeşim 😊
Eren_SM-G780G
Active Level 7
Galaxy S
Sırf bunun için Korece öğrenmek şart ya 😂😂
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Hahaa evet 😂😂
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
İnşallah A serisi bu sorundan etkilenmez.Android 12'de sorunlu çıktı her sürüm sorunlu çıkıyor Android 10'daykende pil sorunu vardı.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Yok sadece dünkü belirttiğim cihazlar etkilendi
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
A serisindede google play servisleri sorunu olmaz inşallah.
0 Likes
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy S
Google sorunları gidermek için bir yama hazirliyormus o yamayı yayınlandıktan sonra samsung android 12 ile oluşan google kaynaklı sorunları gidericekmis ve 12 güncellemesi dağıtılmaya devam edicekmis