cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

BILGILENDIRME

(Topic created on: 10-26-2020 04:57 PM)
392 Views
SoloTurkxGalaxyS20
Active Level 8
Options
Galaxy S

S20 S20 Plus S20 Ultra

Arkadaslar dun gece saat 1 civarlarında Android 11 ile ilgili testler başladı tarzında paylasim yapmıştım Checkfirm uygulamasından tekrar kontrol ettim ertelenmiş kardeşlerim bilginize 

* dun gece atmış olduğum gönderideki ekran fotosu
image

* bu da şimdiki son durum 
image

İyi günler kardeslerim.

Not: ben gunceller güncellemez deneyimlerimi paylaşacağım.

13 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
bilgilendirme için sağol kral.
Galaxy S
eyw
berkcan0
Active Level 4
Galaxy S
vay kral eyw bilgilendirme icin
Mexon86
Active Level 6
Galaxy S
bu uygulama gelecek olan guncellemeyi gostermiyor bu uygulama bulunan son surumleri gosteriyor yani android 11 icin zaten suan da 2. beta yayinlandi s20 icin ve 3. betanin deneme surumleri bulunuyor onlar gözüküyor android 11 in yaninda da 11 guncellemesi hazir oluo yayinlana na kadar gececek sure gelmesi gereken guvenlik guncellemeleri var en az 1 ay var daha android 11 icin ve bu sure de en az 1 tane guvenlik guncellemesi gelecektir burdaki android 10 yazan ertelenmis demek degil android 10 versiyonuna sahip yeni bir surum bulunmus demek yani android 11 den once gelmesi muhtemel guvenlik gincellemelerinden bir tanesi suan test asamasinda veya gelistiriliyor
0 Likes
Galaxy S
hayir kardesim

Aksine bu uygulama gelecek olan güncellemeleri haber vermektedir.

Bende ertelendiğini 1 güncelleme daha gelecek ondan sonra olabileceği uzerinde paylasim yapmis bulunmaktayım.

umarım faydalı olmuştur. iyi akşamlar kardesim
0 Likes
Mexon86
Active Level 6
Galaxy S
gelecek olan guncellemeyi gostermiyor derken demek istedigim sey burda yazan guncelleme hemen gelecek demek degil ve bu gelecek olan guncellemeyi gostermiyor bu uygulama samsung un yaptigi surumleri gösteriyor adamlar ztn android 11 icin bir planlari var betalari yapiyorlar bu surede android 10 icin guvenlik guncellemesi yapiliyor ilk once android 11 surumu yapildi diye android 11 gelecek degil orda android 11 yazarken bile daha onceden test edilmis ve yayinlanmaya baslamis android 10 surumu gelebilir orda farkli surum cikmasi ertlenmeyi göstermiyor bu uygulama en son bulunan sürümü gosteriyor eger o surymde bir hata varsa yeni surum yapilir ve hatasiz olan surum dagitilir ordaki ger surum gelecek siye birsey yok
Galaxy S
tama iste kardesim ayni şeyi anlatıyoruz farkında isen :)
0 Likes
Mexon86
Active Level 6
Galaxy S
ayni seyi anlatmiyoruz ben sadece sunu diyorum sen android 11 ertelenmis dedin orda android 10 yazdığı icin ertelenme olmuyor diyorum android 11 surumu test edilmeye devam ediyor bu surede android 10 icin gyvenlik guncellemesi cikmis onun testleride baslamis ertlenen birsey yok yani
Galaxy S
tama iste dun gece Android 11 yazıyordu ve benim paylasimlarima baka bilirsin bende dun hemen ekran fotosu alıp paylaştım bugünde tekrar kontrol edince Android 10 yazdığını görünce Android 11 ertelenmiş olduğunu görüp Android 10 ile ilgili bir yeni güncelleme olacağı için tekrar duzeltme yaptım sıkıntı yok kankam :)
0 Likes