cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy S20 Fe instagram story sorunu

(Topic created on: 01-06-2022 07:00 PM)
499 Views
Turkuaz34
Beginner Level 3
Options
Galaxy S

Merhaba, instrgamda storyden video cekerken arka arkaya 4 video cekmesi gerekirken ilk 15snden sonra duruyor. Ard arfa instagramda video story çekemiyorum 

Telefon guncel, instagrami bir kac kere sildim yeniden yukledim ayni sorun var. Ayni insta hesabina bagli iphone telde böyle bir sorun gozlemlenmiyor. Cozumu bilen var mi? Teşekkürler 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Turkuaz34
Beginner Level 3
Galaxy S

Kendi kendime çözdüm. Instagramda hikayeler ayarında daima on kamera olarak baslat kismi kapalıydı. Ne alakasi var dedim.ama aylardir tek denemedigimdi. Onu actim. Ve çözüldü. Hala ne ilgisi var bilmiyorum kameranin acilis yönünün ama buymus sorun. Benzer sorun yasyaanlarin bilgisine. 

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim,

İnstagram 3.parti bir uygulama olarak geçtiği için sorunu play store üzerinden instagram geliştiricileri e mail atabilirsiniz
Solution
Turkuaz34
Beginner Level 3
Galaxy S

Kendi kendime çözdüm. Instagramda hikayeler ayarında daima on kamera olarak baslat kismi kapalıydı. Ne alakasi var dedim.ama aylardir tek denemedigimdi. Onu actim. Ve çözüldü. Hala ne ilgisi var bilmiyorum kameranin acilis yönünün ama buymus sorun. Benzer sorun yasyaanlarin bilgisine. 

0 Likes