cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S20 FE tanıtıldı! Sizin en beğendiğiniz özelliği hangisi oldu?

(Topic created on: 10-18-2020 11:00 AM)
125 Views
Samsung122341
Active Level 1
Options
Galaxy S

galaxy-s20_fe_kv.jpg

313 Comments
berlin44
Active Level 4
Galaxy S
bende s20plus oldugu icin almaya gerk duymuyorum gayette memnunum👍😀
Galaxy S
snapdragon olmadığı sürece samsungun hiç bir modeli alınmaz. bir noktadan sonra exynos patlıyor. ve snapdragon uygulamalar ile daha uyumlu bir işletim sistemi.
GalaxyUser61
Active Level 6
Galaxy S
Ne snapdragon muş bee. Her iki işlemcili telefonlarını da kullandım. Valla Hepsini de beğendim. Ve ayrıca uygulamalar ile snapdragon ne alaka. Windows pc değil bu, bir telefon. Sanki telefonda bit e göre (x86 x64)
yüklüyorsun uygulamaları. Alınmaz diyorsun ama nasıl oluyor da 2-3 yıldır LİDER pazar payı olarak. Ve ayrıca play store da ki Cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatasını diyorsan o android sürümünden ve S20 Fe android 10 en yenisi. Ona tüm uygulamaları yükleyebilirsin. Lütfen Samsung'u bu kadar kötülemeyelim.
37YearS10Plus
Active Level 8
Galaxy S
Kardesim exynos 7420 var 5 yildir kullaniyorum yogun kullanimda 55 dereceyi görüyor ve arka cam hiç hissetmiyorum.Kasma yaşadım ama 5 yıl sonunda exynos performansı düşük olabilir ama elektronik şans işi bir kere sıkıntı yaşayınca kötülemek doğru değil .
0 Likes
Galaxy S
bu cihazlar aynı iphone11 re döndü ve kötülemek gibi olmasın ama sanki samsung EPPLE dan kopyalıyor sanki 4 kameralı cihazlar üretmeye başladı
GalaxyUser61
Active Level 6
Galaxy S
Apple ın 4 kamera lı telefon modeli varda biz mi bilmiyoruz kskgsdkkgs
Varsa bulabilirsen bizede söyle
GalaxyUser61
Active Level 6
Galaxy S
EPPLE diye bi marka yok.
Galaxy S
epple diye bir marka var güzel arkadaşım teknosaya git teknosa çalışanlar git şöyle epple diye marka varmı diye sor onlar sana memnuniyetle derlerki epple diye bir marka var derler😎😎😎😎😎👑👑👑👑😎😎😎👑😎👑😎👑😎👑👑😎👑😎👑😎👑
Galaxy S
galaxy s20 FE aynı iphone11 benziyor
Galaxy S
telefon daha düzgün olsaydı bir şeye benzerdi