cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S20 FE One UI 4.1 Değişiklikleri

(Topic created on: 03-21-2022 06:45 PM)
761 Views
BoraS20FE
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Herkese merhaba. Bugün öğle saatlerinde bildiğiniz gibi S20 FE 5G için One UI 4.1 yayınlandı. Elime Changelog geçti ve 4G modelde de aynı özellikler verileceği için sizlerle paylaşmak istedim. Yalnız fotoğraf olarak atamıyorum, çünkü bulduğum Changelog Yunanca 😄

Gelen Temel Yenilikler:
  • Gece Portresi Modu ve Evcil Hayvan Portresi 
  • Akıllı Widgetler (Bu özelliğin bazı cihazlara verilmeyeceği söyleniyordu, verilmesi iyi oldu.)
  • Değiştirebilir RAM Plus (2/4/6)
  • Geliştirilmiş Renk Paleti 
  • Ve en önemlisi: GOS'a müdahale edildi.
Çok fazla bir şey paylaşmak istemedim, çünkü kamera özellikleri hariç S21'lere göre kısıtlama yapılmadı (RAM Plus miktarını ayarlamada depolama kaynaklı ufak bir kısıtlama oldu). Umarım güzel bir güncelleme olur.

Güncelleme boyutu 5G model için 1255 MB oldu, bizde de benzer bir boyut olur. Güncelleme Mart yaması ile verilmiştir. 
12 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Bilgilendirme için teşekkürler Kardeşim, Muhtemelen s10 ve Note 10 serisi içinde güncelleme boyutu böyle olur diye tahmin ediyorum 😊
SamsungLens
Active Level 7
Galaxy S
S10 lite mart güncelleme ne zaman verecek.
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy S
One UI 4.1 ile verilme ihtimali var, testleri bitti gibi çünkü. Nisan başında veya ortasinda dogru yayınlanır
Daemia
Active Level 4
Galaxy S
Hahahah stabilite ve onca hataya dair bi düzeltme yok mu yani
0 Likes
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy S
O da var
Daemia
Active Level 4
Galaxy S
Önemli olan o dostum, ben one ui 4'den 3.1e döndüm ve muazzam **bleep** var. Umarım düzelir.
0 Likes
HikmetGven4TR
Active Level 7
Galaxy S
Muhteşem görünüyor hatasız olur inşallah.
20fe
Active Level 8
Galaxy S
Ram plus ı hangisine almak daha mantikli? Yani 2gb olarak mı, 4 gb olarak mı yoksa 6gb olarak mı ayarlamak lazım?
0 Likes
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy S
Depolama alanımızda size yetecek kadar yer varsa 6 GB'a alabilirsiniz.