cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S20 FE One UI 3.1 güncellemesi yayınlandı.

(Topic created on: 02-10-2021 03:56 PM)
695 Views
mfurknka
Expert Level 1
Options
Galaxy S

image

Samsung, geçtiğimiz ay Galaxy S21 serisiyle One UI 3.1'i tanıtmıştı. Mevcut cihazlar için özel dış görünümünün en son yinelemesinin yayınlanmasının sadece bir zaman meselesi olduğunu biliyorduk. Bu süreç çoktan başladı. Şirket bugün Galaxy S20 FE One UI 3.1 güncellemesini yayınladı. Bu sürümün bir parçası olan yeni özellikler, artık bütçe amiral gemisinde mevcut olacak. Güncelleme şu anda belirli pazarlarda kullanıma sunuluyor. Galaxy S20 FE One UI 3.1 güncellemesi şimdi mevcut Samsung, Galaxy S20 FE için G781BXXU2CUB5 cihaz yazılımı sürümünü yayınladı. Cihaza One UI 3.1 getiriyor. Donanım yazılımı şimdi yayına giriyor ve ayrıca veritabanımızdan indirilmeye hazır. Şimdiye kadar Avrupa pazarlarında çıktı. Bunlar arasında Hollanda, Belçika, Yunanistan, Romanya, İspanya, Almanya, İskandinav, Çek Cumhuriyeti, İsviçre, İtalya, Birleşik Krallık, Fransa, Slovenya, Baltık, Portekiz ve Polonya bulunmaktadır. Buna, ana ekranda Google Keşfet, üçüncü taraf uygulamalara video görüşmesi efektleri ekleme yeteneği, fotoğraflardan konum verilerinin kaldırılması ve daha fazlası dahildir. Küçük kullanıcı arayüzü ayarlamaları da yapıldı.

Kaynak: Sammobile 
27 Comments
Galaxy S
hımmmm peki sağolun çok çok teşekkürler rahatladım furkan kardeşim furkan kardeşim meyal kardeşim dedi rom kurarsaniz başınıza gelmeyen kalmaz demişti bende romadan korktum o yüzden vazgeçtim romadan 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy S
Haksız değil 🙂 Romu bilen birinin deneyimi olan birinin kurması doğru olur 😊 Hemde rom hakkında detay bilgi sahibi olmak gerekebiliyor kardeşim 😊 Romu kurmadan önce yapılması gereken şeyler yazılımı ayarlaman gereken şeyler ve çalışmayan aksanlar olup bozabiliyor. O yüzden dostum haklı cihazı bozabilir 😊
Galaxy S
aynen en iyisi boş vermek gerekir böyle iyi 😇😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy S
Aynen öyle kardeşim 😊😊
Talha190324
Active Level 7
Galaxy S
odinle android 9.0 stock rom atmayı denedin mi kanka 😉
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy S
Her türlüsünü denedim kankam. Bootloader sürümleri uymadığından hata veriyor. Düşürebilmem için bootloader sürümlerinin aynı olması gerekiyor ne yazık ki 😑
Talha190324
Active Level 7
Galaxy S
hadi ya 😪
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy S
Tek çare root atmak ve bu bootloader sürümüne uygun rootun çıkmasını beklemek 😏 Bakalım hayrlısı 😊