cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy S10e ekran yanması

(Topic created on: 04-20-2021 01:24 PM)
180 Views
hamzathebas
Active Level 4
Options
Galaxy S

Geçenlerde bir gönderi açmıştım aynı konuyla ilgili. Servise götürdüm fakat RGB renklerde gözükmediğini gözükürse değiştireceklerini söylediler. Cihazı biraz kullanınca gri ekranda fazla belli oluyor sizce ne yapayım

image

image

image

7 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Goturun derim
Ex990D
Active Level 7
Galaxy S
Arıza ne kadar belirgin veya kesin olursa olsun, Samsung değişim-iade yapmakta her zaman sıkıntı çıkarır. Arıza kayıtlı cihazım var ancak sorun yok diyip geçiştiriyorlar. Size tavsiyem değişim için diretmeniz. Yoksa sürekli geçiştirirler
0 Likes
hamzathebas
Active Level 4
Galaxy S
Değişimde değil tamir istiyorum ekran değişsin yeter benim için dedikleri RGB renklerde gözükmediğinden değişim yapılamayacağı. Fakat resimlerde sizde gördünüz gerçekte daha da çok belli oluyor. Kullandıkça oluyor cihazı bikaç saat bıraktıktan sonra biraz iyi gibi oluyor ama sorun var neticede
0 Likes
Ex990D
Active Level 7
Galaxy S
Hocam Samsungun genel huyu bu artık herkes duruma hakim. Mutlaka bir pürüz çıkarıp müşteriyi üzüyorlar Şikayetvar'da görsellerle beraber paylaşırsanız bir netice alabilirsiniz diye ümit ediyorum
hamzathebas
Active Level 4
Galaxy S
Aslında genel müdürlüğü evimin hemen yukarısında kalıyor. Gidip konuşmayıda düşünüyorum ama deneyelim bakalım şikayetvar da sonuç alınıyor anladığım kadarıyla
Ex990D
Active Level 7
Galaxy S
Kamuoyuna açık kanıtlı bir şekilde paylaştığınız için mecbur kalıyorlar biraz. Umarım iyi netice alırsınız
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba hamzathebas,

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes