cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy S10 Plus Açılış sorunu!

(Topic created on: 01-27-2022 05:58 PM)
68 Views
Topraks9plus
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Merhaba, Galaxy S10 Plus cihazı için bugün yayınlanan Android 12 ve One UI 4 yazılım güncellemesini bugün Smart Switch üzerinden sorunsuzca güncelledim.

Fâkat cihazı komple kapatıp cihazı açınca açılışta bir sorun olduğunu gördüm.

Cihazda güç tuşuna basılı tutunca Videoda paylaştığım gibi ilk "SAMSUNG" yazısı gelmekte ve ardından "SAMSUNG Galaxy S10+" yazısı gelmekte ve ardından yine "SAMSUNG" yazısı gelmekte.

Değerli Galaxy S10+ kullanıcıları, bu sorun sizde de var ise bu sorunu bu gönderinin yorumlarında paylaşın.

26 Comments
KCÖs10plus
Active Level 6
Galaxy S
Bendede aynı şey var bence samsung yaptı hata değil aynı şekilde açılıyo
KCÖs10plus
Active Level 6
Galaxy S
Samsung yapmıştır bendede aynı şekilde açılıyo
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Genel yazılım hatasi büyük ihtimalle.
Eğer samsung bilerek yapsaydı S20 serisi için de olurdu.
Benim S20 cihazımda böyle bir şey yok.
Sorun olduğu belli.
Eğer birde Samsung yapmiş olsaydı Samsung yazisindan Galaxy S10 plus yazisina düzgün geçerdi.
plüton
Active Level 10
Galaxy S
tarih tekerrür ediyor yine Android güncelleme ve yine sorunlar kısır döngü samsung 😊😊😊
Galaxy S
Yazılımsal Bir Hata Düzeltilmesi Lazım Yoksa Çok Saçma Bir Hata
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
aynen😂
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Topraks9plus,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​