cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy M32 den S21 e geçiyorum

(Topic created on: 02-25-2023 04:57 PM)
293 Views
YiğitS21FE
Active Level 10
Options
Galaxy S

image

Mayısta Doğum günümde 2. El S21 alıp M32 den S21 e geçip S kullanıcısı olucam inşallah😊

12 Comments
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy S
Hayırlı olsun. Keşke biraz daha güncel bir cihaz alaydınız. Ve eğer sizin için pil önemliyse S23+ almanızı tavsiye ederim. S22 serisinden S23 serisine geçen kullanıcılara göre pil sorunu anca o modelde çözülmüş.
BK_S22
Active Level 7
Galaxy S
S21 de 8.30 saat ekran süresi alıyordum ben işlemcisi çok verimli bir işlemci 2100
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy S
Şu an One UI 5.1 mi?
BK_S22
Active Level 7
Galaxy S
Yok hocam 5.0 da idi benim s21 arıza yaptığı için serviste s22 ile değişim oldu
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy S
5.0'da pek sorun yok asıl sorun 5.1'de geldi. S22 Ultra ile 3 saat ekran süresi bile alan var. 😃 Ama sanki S23 serisine özel kapasiteyi arttırdılar 5.1'de bir tek S23 serisi kullanıcıları mutlu. (Mutluymuş.)
BK_S22
Active Level 7
Galaxy S
Vallahi hocam saçmalık resmen 5.0 da s22 de 7 saat alırken 5.1 de 4.30-5 saat alıyorum batırdılar umarım düzelir
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Hadi hayırlı olsun guzel kardeşim gule gule kullan . Ayrica telefon geldigi zaman eger yazilim surumu one ui 3.1 ise bence telefonu guncelleme ha eger gelmezse veya sen guncellemek istersen , odin uzerinden yazulim atarak guncelle telefonu , internete "samsung rom atma " yaz ayrintili anlatan bir suru kanal var ( merak etme orjinal rom atmak garantiyi goturmek tabi bu islem sirasinda telefonu bozmazsan -ama cok basit bir islem ayrica bozmak icin ozel ugras gostermen gerekir veya yanlış cihazin yazilimini atarsan bozulur ) eger boyle yaparsan cok temiz bir kurulum yaparsin ve guncelleme sonrası batarya sorunu cok daha az cekersin . Veya istersen smart switch uzerinden de telefonu gubcelleyebilirsin ( bu uygulama samsungun resmi uygulamasi )
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy S
3.1 değil de 5.1 olmasın?
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Hayir vence one ui 3.1 cok guzel bir surum , ondan sonra mayayi bir turlu tutturamadilar gibi geldi bana