cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Duyuru (Güncelleme ve One UI)

(Topic created on: 08-29-2021 06:39 PM)
181 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy S

*Bu forum yalnızca Galaxy S20 S20Plus S20Ultra için geçerlidir.

Arkadaşlar selamünaleyküm

Güncelleme;
2021 Ağustos ayında yapılan UNPACKED lerden dolayı güncellemeler gecikmistir. Yabancı İnternet sitelerinde ki kaynaklara göre ayın 31'nde yayınlanması bekleniyor Orta Doğu için.

One UI;
Ve bildiğiniz gibi artık Galaxy S21 S21Plus S21Ultra One UI 3.1.1 güncellemesi almış bulunmakta. Aynı guncelleme nin S20 ailesine gelmesi bekleniyor Eylül için açıklama yapıldı yabancı İnternet sitesinde ki yazıya göre. 

Tüm anlatacaklarım bu kadardı yani en azından ayın 31 inde kesin yayınlanacak fakat diğer aylara da bu yansiyabilir haberiniz olsun.

*Kaynaklar resmi Samsung kaynakları olmadığı için bilgilerde eksik veya fazla bilgi olabilir tam olarak itibar edilmeden değerlendirilmesi gerekir.

Sizin düşünceleriniz neler yorumlara bekliyorum. Ayrıca Samsung Account ta yaptığım hatadan dolayı hesabımı silip yeni Account açmak zorunda kaldım bunu da buradan belirtmek istedim. Allah a emanet olun.

Teşekkürler:)

1 Comment
Galaxy S
Başka bir resmi bilgide ise sadece tabletler ile Z serisine özel olacağı söyleniyordu S21 serisi hariç tutlarak yani pek bilemiyorum