cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy 20 ultra kasma takılma

(Topic created on: 04-09-2023 12:29 AM)
190 Views
EXYNOSLES
Active Level 1
Options
Galaxy S

Merhabalar iphone 8 plus dan s20 ultraya geçiş yaptım. Sanırım en büyük pişmanlığım.

Abi uygulamalar da kasıyor, donuyor. Yok mu bunun bi çaresi.
Wildrift, pubg, vs vs. Oyunlar da fps Drop yiyorum. Ekran 120hz wildrift 35 fps hahhah 
O kadar ovüyorlar yok şöyle cihaz yok böyle cihaz. iphone 8 den geçtim. Resmen s20 ultra performansı R E Z A L E T. Umarım güncelleme vs duzeltirler. Ne akicilik var ne konfor. 
Bu konu arkadaşlar arasında geçti. Yok rami boşalt on bellek sil. Hacı ben bunları yapmak zorunda mıyım samsung!!!
Bir sonraki güncellemeni bekliyecem. Nasılsa cihaz hediye edildi. Duzelmezse bir daha samsung alanı da kullananı da aldıranı da sen anladın.
8 plus daha eski bi cihaz 
Ne bi takılma kasma ısınma donma titreme 
Vallahi bin basar 
Biraz daha bu şekilde yaparsa 3e 5e bakmaycam satacam 
Yazarken bile **bleep** mı bi telefon
Son olarak anladım ki Android pişmanlık...

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba EXYNOSLES,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
5 Comments
MertKemal
Active Level 9
Galaxy S
Yani kullandığınız cihazda sorun var sanırım. Ben daha önce hiç rastlamadım sizin anlattığınız kadar sorunlara
1 cihaz üzerinden android pişmanlık demek doğru olmaz
Eski modellerde iPhone hep daha stabildi ama android cihazlarda özellikle S23 serisinde çok iyi oldu artık
Artık zevkler ve renkler meselesi
0 Likes
DevrimEren
Active Level 1
Galaxy S
Bende iphone 11 den s20 FE ye geçtim hiç dediğiniz gibi sorunlar olmadı. Çok memnunum. Uzun süre kullanılmış olsa tamam diyeceğim ama yeni telefonun böyle yapması hiç normal değil
0 Likes
Galaxy S
Bunları yapın ve gamebooster içinden fps ayarını açın.Screenshot_20221227_225943_1000024449_1672171183.jpgScreenshot_20221227_230002_1000024450_1675167156.jpgScreenshot_20230109_140731_1000025798_1675167121.jpgScreenshot_20230109_140754_1000025797_1673262474.jpg
0 Likes
SRHTCKMK
Active Level 6
Galaxy S
iphone>>>>> samsung
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba EXYNOSLES,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes