cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

GALAXY S10 PUBG

(Topic created on: 05-20-2020 05:26 PM)
132 Views
DeadForest
Active Level 8
Options
Galaxy S

Cihaz 43 ve 44 dereceden fazla artmıyor. 4 oyun oynadım gayet güzel

Güç tasarrufu açık bu arada güç tasarrufunu kapatınca oyun kasıyor anlam veremiyorum büyük ihtimalle işlemciyi %100 kullanıyor ve cihaz ısındığı için oluyor

Grafikler Ultra 

Bu cihaz bazen çok iyi performans veriyor yani pubg de 10 oyun da oynasanız herhangi bir değişiklik olmuyor ilk açtığın performanstaki gibi ama bazende hiç oynamayacak duruma gelebiliyor galiba pubg nin sunucuları ile alakalı olabilir diye düşünüyorum ama bu sadece bu oyun için geçerli de değil sanki telefon canı isterse son performansta kasmadan çalışıyor garip durum

Bu arada HDR ayarında oyunun grafikleri berbat gözüküyor HD de oynayın.

image

image

19 Comments
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy S
zamanında Pes 2013 - 2016 oynarken başıma geliyordu kasıyordu felan kasınca da keyif felan alamıyorduk iyi olmuyordu. Fakat Fifa daha iyi artık arkadaşlarla bayadır fifa oynuyoruz. Bayadır virüsten dolayı oynuyamıyoruz doğal olarak. 😊
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy S
Ikimizin telefonu da Mayıs bitmeden gelir diyorsun? Umarım öyle olur.
GALAXYA70tr
Active Level 4
Galaxy S
abi 40 derece bile olsa yinede elini terletiyor ve 40 derece bi cihaza surekli dokunuca yaniyor elim ya (benimki 40 degil 50 rekor) 😁
GALAXYA70tr
Active Level 4
Galaxy S
en fazla 37 37 den sonra oyun keyfi dusuyor zorla oynuyomus gibi hissediyorum A70 fps i 30 da sabitleyebiliyor fakat AŞIRI YÜKSEK ISINIYOR
DeadForest
Active Level 8
Galaxy S
hiçbir cihaz 37 derece almaz ama oyun oynarken ilk girdiğinde sonra yükselir
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
düşük güç modu açık ise kapatıp yüksek performans modunu açmanizi tavsiye ederim
DeadForest
Active Level 8
Galaxy S
değişen bir şey yok güç modu açık olunca fps artıyor nedense
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy S
grafikler HD yani orta
ultra değil
DeadForest
Active Level 8
Galaxy S
ikinci fotoğrafa bak istersen ben onu HD grafikler daha iyi demek için attım. HDR ikinci foto

HDR çamur gibi gözüküyor. Pubg bozmuş galiba
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy S
aynen HDR çok kötü oluyor