cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güncelleme

(Topic created on: 01-22-2023 03:41 AM)
45 Views
yasinkrll
Active Level 6
Options
Galaxy S

Telefonu eline alan mest oluyor kamerası ve ekranı çok güzel fakat bu pil durumu canımızı sıkıyor bir güncelleme ile halledilir s22 ailesi güncelleme bekliyor ısınma ve pil sorunu çözülürse çok mutlu oluruz 

3 Comments
_melo
Active Level 4
Galaxy S
Hocam s22 var benim de fakat sanırım bu sorun güncelleme ile çözülecek bir sorun değil. Donanımsal bir şey. Isınma sorunu ancak yazılım ile kısıtlama yapılırsa azalır. O da performans kaybı yapar. Yani Samsung ısınma sorunu güncelleme ile çözer fakat bunu ancak cpu ve gpu yu sınırlandırarak çözebilir. Bu problem yazılımdan ziyade donanımsal bir sorun. Snapdragon 8 Gen 1 maalesef ısınan bir işlemci ve çok güçlü bir işlemci. Ek soğutma cihazları harici ben pek de soğuk kalacağını düşünmüyorum bu işlemcinin. Umarım yardımcı olmuştur bu yazdığım şey sizlere efendim 😇
Galaxy S
Güncelleme ile halletmezler çünkü işlemciyi düşür,ram'a binen yükü azalt,cihazı yxvaslat derken cihaz orta seviyeye düşer ki bunu da siz istemezsiniz.
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba yasinkrll,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes