cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güncelleme

(Topic created on: 08-27-2022 02:34 AM)
33 Views
SnapdragonS20fe
Active Level 6
Options
Galaxy S

( S20 fe snapdragon ) 

Arkadaşlar saat 17:30 gibi samsung çağrı merkezini arayıp hala Ağustos güvenlik yaması gelmedini söyledim.
Temsilcinin bana verdiği cevap bize güncelleme ile ilgili herhangi bir bilgi gelmedi dedi. Ardından BDH bilişim İstanbul servisi aradım. Onlara da konuyu anlattım. Verdikleri cevap bizim bilgimiz yok.
Telefonunuzda herhangi bir arıza varsa onaralım eğer Ağustos güncellemesi varsa günceller size göndeririz dediler. Yani güncelleme onlarda hazırda var mı onu bile bilmiyorlar. Sonuç felaket, karşımızda muhatap olacak hiç kimse yok. Sözde amiral gemisi s20fe snapdragon telefon kullanıyoruz. A serisi ve M serisi alt segment cihazlar bizden önce güncelleme aldılar. Samsung s20fe modelini askıya almış gibi gözüküyor. Telefon ve markadan Samsung yüzünden çok soğudum...
18 Comments
Galaxy S
Güvenlik açığı derken mit de çalışmıyoruz bizim resimleri kim ne yapsın
Galaxy S
O sizin görüşünüz
Lütfen bu platformda çözüm olabilecek bilgiler paylaşırsak daha iyi olur diye düşünüyorum.
Galaxy S
Eee senin sıkıntın çözüm buldumu yada çözüm oldunmu ne değişti Samsung sana bizim bilmediğimiz gizli biseymi dedi başından savmislar işte onlarda bilmiyor güncelleme tarihlerini.gec olsun temiz olsun sıkıntılı olsa gene boşa bagiracak burda millet
Galaxy S
Bu platformda Samsung çözüm olmuyor insanlar birbirine bilgisini yada deneyimini anlatıyor Samsung oturup bu sohbete bakmaz
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Güvenlik açığı olmadan telefon kullanmak mümkün değil. Her ay birden fazla güvenlik açığı kapatıyorlar ama kapattıkları açıklar başka yerden güvenlik açığına sebep oluyor bir sonraki ay da onu kapatıyorlar ya da markaların taktiği bu bişey yapmadı demesinler diye güvenlik açığını kapattık diyip sunuyolar. Biz ne bilelim sen nereden neyi kapattın detay da yok 😄
Galaxy S
Adamlar koca bankaları herşeyi hackliyolar bizim kötü tlfonlarimi hackleyemeyecekler isteseler 😃
Galaxy S
İyi konuşmuşsun ekmek su gibi güncelleme bekleyen var 😃
faneditionn
Active Level 8
Galaxy S
Kardeşim sıradan bir firma değil bu. Bu cihaz her ay güncelleme alacak bu belli. Sen kalkıp da bu güncellemeyi sorunlu halde çıkartamazsın. Bu güncellemeyi test etmeden piyasaya sürüyolar demek ki. Üzerinde durmuyolar. Her güncellemeden sonra burda sıkıntıları okuyoruz.
Galaxy S
25w şarj sıkıntılı diye ağırdan alınıyor sanırım çoğu forumlarda bundan bahsediliyor