cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güncelleme Sonrası Yavaşlama ve Takılma Problemi / Galaxy Labs / App Booster

(Topic created on: 03-10-2021 12:45 AM)
1087 Views
HeManTheHellios
Expert Level 2
Options
Galaxy S

Merhaba Arkadaşlar 

Güncelleme sonrası çoğunuzun yavaşlama, takılma gibi şikayetleri olduğunu gozlemliyorum. Özellikle kamera ve media uygulamalarında. Güncelleme sonrası Samsung Galaxy Labs Modüllerinden olan Samsung App Booster kullanın. Bu uygulama bir defa çalışır ve tüm yüklü uygulamaları ARM mimarisine göre yeni firmware için yeniden derler (compiling) ve RAM için uygun kullanılacak hale getirir. ilk kullanımda % 15 ile % 25 arasında performans iyileşir. 

Bu Modüller ülkemizde indirilemediginden Nice Lock uygulamasını kullanabilirsiniz. Modulleri ise SamMobile veya APK miror sitesinden indirebilirsiniz. 

Ayrıca Galaxy Labs içinde işinize yarayacak bir çok iyi yardımcı Modüller vardır. Battery, Memory, File Monitoring, Thermal Guardian vs.

Daha fazla bilgi için forumda Nice Lock Galaxy Labs konularını aratıp inceleyin. 

Sevgiler 

image

image

10 Comments
sdedmr
Active Level 4
Galaxy S
uygulamayı indirdim ve telefonum hızladı öneriniz için teşekkürler yalnız uygulama şeklinde ana sayfada çıkmıyor onu nasıl yapabiliriz
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy S
o çıkmaz maalesef sürekli modül yöneticisinden açman gerek
sdedmr
Active Level 4
Galaxy S
olsun önemli değil telefon yavaşmış şimdi canavar oldu böyle birşeye ihtiyacım vardı
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy S
evet bende kullanıyorum telefonu güzel optimize ediyor
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy S
pardon ben size yok dedim ama aslında var ben app manager adlı bir uygulama kullanıyorum orda kısayol oluşturucu özelliği var ben bunu kullanmadığım için aklımdan çıkmış play stordan uygulamayı indirin telefondaki uygulamalar orada listelenince app booster ı bulun ve kısa yol oluşturucudan ana sayfaya kısa yol oluşturabilirsiniz tekrar kusura bakmayın

Screenshot_20210310-013812_App Manager.jpg

Screenshot_20210310-013651_Google Play Store.jpg

Screenshot_20210310-014345_One UI Home.jpg

Galaxy S
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bluehorizonapps.nicelock3

Nice Lock ile tüm Modüllerin kısa yollarını uygulamalarınizda görebilirsiniz
Galaxy S
Memnun kaldıysanız yayını beğenirseniz, beni mutlu edersiniz. Sevgiler
Galaxy S
Nice Lock indirin, onun içinde kısayol otomatik oluşur
A50users
Active Level 9