cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güncelleme One ui 6.1

(Topic created on: 06-14-2024 10:49 PM)
239 Views
Reşo235
Beginner Level 4
Options
Galaxy S
Samsung S23 kullanıyorum hala yapay zekası olan One ui 6.1 güncellemesi yapmadım yorumlara baktığımda bir kısım kötü diyor bir kısım iyi düzeltildi diyor şu an ki durumda tarihte nasıl performans veriyor ve özellikler düzeltildimi güncelleme yapmalımıyım?
0 Likes
6 Comments
siberizm
Expert Level 3
Galaxy S
Hocam aslında ikiye bölündü kullanıcılar. Herkeste aynı etkiyi vermiyor gibi
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy S
Evet misal ben 6.1 e geçtiğimden beri hiç sıkıntı yaşamadım ama farklı kullanıcılar sıkıntı yaşıyor, yine şans işi.
0 Likes
teyyo
Active Level 7
Galaxy S
Vallahi ben telefonu aldığımda neyse hala aynı. Hiçbir iyileşme yok. 6.1 ile pil sürem arttı. Bir hafta sonra yine başa sardı. Kimisi memnun kimisi değil. Ben memnun olmayan taraftayım. Bataryadan memnun değilim.
Galaxy S
Eğer ben hard reset atarım diyorsan yapabilirsin.
Bende S23 kullanıyorum.

RAM kullanımı baya artış gösteriyor. 2.5 GB' hatda 2 GB'a kadar düştüğünü gördüm. Bunun haricinde bir sıkıntım yok.
Can sıkan şey sadece RAM benim için.
Yapmaz isen çok şey mi kaybetmiş oluyorsun? Dil desteği olsa idi evet derdim bu soruna. Sözlü çevirmen vs. uygulamaları için bende asıl heyecan uyandıran gelişim o kısımlar. Tabi bu durum kişiye göre değişiyor. Mesela video çeken biri isen normal çektiğin bir video kaydını ağır çekim yapıp istediğin bir yerden başlayıp kaydedebiliyorsun. Bu mesela bir örnek ve benim hoşuma giden bir özellik oldu. Var mıydı bilmiyorum bunu. Ben çok video çeken biri değilim. Sadece güncelledikten sonra uygulama önerdiği için denemiş oldum ve hoşuma gitti.
ÇağlarS23
Active Level 6
Galaxy S
Telefonu aldığımda 6.0'dı sürümü mecburen 6.1 yaptım ama aldığımda 5.1 olsaydı güncellemezdim.Batarya, kamerada ara ara kumlanma sorunu olması canımı **bleep**.S22 vardı önceden bende ve 5.1di hiçbir sorunu yoktu bataryası dışında.
Galaxy S
Sankı s23 üreten aynı marka değil 3900 mah koymak nedır apple yaparsa herkes laf der samsung yaparsa olsun
0 Likes