cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Güç tasarrufu mu yoksa Güç tasarrufu olmadanmi

(Topic created on: 11-04-2021 11:31 AM)
233 Views
zcc
Active Level 8
Options
Galaxy S

Arkdaslar debin kasim ayi guncellemesi yaptim ya birsey deneyeyim dedim bu Güç tassarufunu kapatayim dedim cihaz 60 hz de kullaniyorum suan wqhd+ ayarlari kullanmayi sevdigim icin o sekilde 120 hzde deilde 60 hz de kullaniyordum guc tasarrufunu kapatinda daha da hizlandi bu 60 hzde kullanmama ragmen simdi sizce guc tassarufunda kullanmakmi daha sağlıklı  her yönden  yoksa onsuzmu bilemedim bu yerde okumustum guc tasarrufunda kullanmak cihazi daha cok yoruyor denilmiş  ama kullanmasanda pil sagligini bozarmi ya cok gitmesi deilde saglik bakimindan merak ettim 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
kömürK67
Active Level 9
Galaxy S
Kardeşim güç tasarrufu telefonu kısıtlar normal kullanmak her zaman iyidir. Pil tasarrufu için güç tasarrufu açılır ama pilin bitmesine öyle ahım şahım bir katkısı olmaz en fazla %10 15. Bu durum senin için sorun değilse güç tasarrufunda kullanma telini bence

View solution in context

Solution
Kaan-SMT297
Active Level 6
Galaxy S
Adaptif güç tasarufu yüzde 50nin altında açar otomatik ayarlıyo bence çok faydalı sende etkinleştir

View solution in context

6 Comments
Solution
kömürK67
Active Level 9
Galaxy S
Kardeşim güç tasarrufu telefonu kısıtlar normal kullanmak her zaman iyidir. Pil tasarrufu için güç tasarrufu açılır ama pilin bitmesine öyle ahım şahım bir katkısı olmaz en fazla %10 15. Bu durum senin için sorun değilse güç tasarrufunda kullanma telini bence
kömürK67
Active Level 9
Galaxy S
Bu arada telin modeli neydi Kasım güncellemesi aldi? Bende s20 fe var bekliyorum
zcc
Active Level 8
Galaxy S
S20 ultra benim de cvp icin teşekkürler sizin dediğiniz gibi kullanicam mantikli geldi dediginiz şey
Kaan-SMT297
Active Level 6
Galaxy S
Ben genelde Adaptif güç tasarufu kullanırım Gerekli olduğunda açar gerekli olmadığında kapatır Screenshot_20211104-122426_Device care.png
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Oda güzelmiş ne gibi durumlarda devreye giriyor o ozellik peki
Solution
Kaan-SMT297
Active Level 6
Galaxy S
Adaptif güç tasarufu yüzde 50nin altında açar otomatik ayarlıyo bence çok faydalı sende etkinleştir