cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Görüntülü konusma

(Topic created on: 01-24-2021 08:35 PM)
1724 Views
hayta33
Beginner Level 5
Options
Galaxy S

S20fe görüntülü konuşma hiç bir şekilde yapılamıyor.yukardakilerin hepsini yaptık.uzaktan yakından yardım aldık olmadı.sebeke ayarları falan hepsi tamam.baska hat dahil bu telefondan yapılamıyor hatta kabul bile edemiyosun.guncellemeden sonra mı oldu bilmiyom.ama tlf sıfırladım gene aynı maalesef servise gidecek pişman oldum s20 fe aldığıma.s9 plusum süperdi

10 Comments
Ankax
Expert Level 1
Galaxy S
1 karşıdaki telefonun da desteklemesi lazım
2 Ayarlardan 4.5G yi kapatıp deneyin
Tekrar arayıp deneyin
Bende ilk aldığımda çok uğraştım kendi cabalarimla buldum bende çalıştı inşallah sizde de çalışır
Fragile
Active Level 6
Galaxy S
eğer volte niz açıksa ve aramaya çalıştığınız kişide volte yoksa veya 4g yoksa sesli aramaya düşüyor. voltenizi kapatıp aramayı gerçekleştirmeyi deneyiniz birde.
eskies
Beginner Level 2
Galaxy S

Note 10 plus telefonumun güncellemesi sonrası, hat üzerinden görüntülü görüşme butonu kayboldu. 3 defa samsung müşteri hizmetleri ni aradım,  bir kere de türk telekom ile görüştüm.  Bir sonuç yok.

xcxlxr
Active Level 7
Galaxy S
bu özellik kaldırıldı
atakanka
Active Level 8
Galaxy S
Bu özellik samsung tarafından kaldırıldı
Hayri555
Active Level 1
Galaxy S

merhaba samsung note 20 ultra kullanıyorum, aldıgımda android 10 vardı ve hat üzerinden görüntülü görüşme yaptım. son güncelleme android 11 sonrası hat üzerinden görüntülü görüşme desteklenememektedir mesajı geldi ve 

görüntülü görüşme yapmıyor. ben TT ile herşeyi (volte wifi vs) aktiledim, açtırdım olmadı. operatörü değiştirdim Voldafone da da olmadı. tüm çözüm yolları işe yaramadı. çünkü sorun Android 11 de diye düşünüyorum, sizin bildiğiniz var mı?

Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim

İnternet olmadan artık 3G görüntülü görüşme gerçekleşmemektedir. Çünkü kaldırıldı

Android 11 güncellemesinde Volte özelliğiniz aktifse görüntülü görüşme butonu yer alıyor. Telefon > Sağ üst köşedeki üç nokta > Görüntülü arama seçeneklerinden Varsayılan Telefon Uygulaması'nı seçerek kontrol edebilirsiniz.
Hayri555
Active Level 1
Galaxy S
denedim olmadı, android 2.33 den android 10 dahil tüm sürümlerde sıkıntı yok, 11 de sıkıntı var yapılmıypr
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
kaldırıldı normal hat üzerinden görüşme sadece internet ile oluyor