cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Görüntülü konuşmada donma

(Topic created on: 07-23-2022 01:16 AM)
137 Views
buse828
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Görüntülü konuşma yaparken görüntü donuyor daha alalı 5 gün oldu telefon s21 Fe bunun gibi Bi problem yaşayan var mi

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba buse828,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Galaxy S
Mobil veri ile yapılıyor ise hat dan olabilir
0 Likes
buse828
Beginner Level 2
Galaxy S
Anlam veremiyorum inan ki yeniden başlat dedi bu uygulama bir de öyle deneyeceğim
0 Likes
Galaxy S
Mobil veri ve wifi çok f.a.r.k ediyor şarj olayında bile benim arkadastada var s21fe ondada öyle donma oluyor Mobil veri ile kullandığı için yoksa cihazda sorun yok
0 Likes
buse828
Beginner Level 2
Galaxy S
Umarım öyledir daha 5 gün oldu sorun çıksın istemiyorum
0 Likes
Galaxy S
Çıkmaz korkmayın 5gunluk cihazda ne olacak Mobil veri sıkıntılı normal konuşma bile zor yapılıyor çekmiyor
0 Likes
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba buse828,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes