cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Fotoğraflar tasinmiyor kopyalaniyor

(Topic created on: 10-21-2022 01:09 AM)
64 Views
s22aa
Active Level 1
Options
Galaxy S

Samsung s22 ultra aldım ama fotoğraflar albüme tasinmiyor kopyaliyor sadece. Neyi albüme aldığımı takip edemediğimiz fotolar birbirine giriyor böyle, samsungu bu yüzden tercih etmiştim. Telefonu da güncelledim ama düzelmedi, çözüm önerisi olan var mı? (Kopyalama ve taşıma seçenekleri var ama ikisi de kopyaliyor sadece)

8 Comments
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy S
Kardeşim daha detaylı anlatabilirseniz çok iyi olur çünkü bende de s22 var bu anlattıklarınız bende yok
0 Likes
s22aa
Active Level 1
Galaxy S
Galeriye girdiğimde bir fotoğrafı seçip albüme taşımak istiyorum, albüme taşıyor ama fotoğraf galeride de kalmaya devam ediyor. Yani albüme tasimak yerine kopyalamis oluyor sadece. Daha net olmuştur umarım. Tesekkurler
hudo_S23U
Active Level 6
Galaxy S
One drive da kayıtlı olmasın fotoğraflar yedekleme yapmıştır açıksa orayı görüntülüyor olabilirsin ama pek anlayamadım bende sorunu
0 Likes
s22aa
Active Level 1
Galaxy S
Fotoğraf çektiğimde galeri adlı bir klasor/uygulamaya koyuyor, telefon aldığımda ana ekrandaydi. Sizde bu yok mu acaba? Veya album nasıl yapıyorsunuz?
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Dosyalarımdan taşıyabilirsiniz ya da galeride üzerine basılı tutup albüme taşı diyin kopyası oluyorsa eşitleme falan açık olabilir.
s22aa
Active Level 1
Galaxy S
Ok esitlemeyi kontrol edeceğim teşekkürler
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Ben taşıdığımda kopyası olmuyor Samsung klasöründeki Dosyalarım uygulamasından deneyin.
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba s22aa,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD