cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Face ID

(Topic created on: 06-15-2023 10:57 PM)
378 Views
Tlhbyrkc
Active Level 1
Options
Galaxy S

IPhone13 ten Samsung S23 e yeni geçtim. FaceID stabil bir şekilde çalışmıyor. Bazen görüyor bazen görmüyor. Özellikle karanlık ortamlarda çok sıkıntı çekiyorum. Ya benim bilmediğim bir şey var. Ya da iPhone nin FaceID si kat ve kat daha iyi. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Tlhbyrkc,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

16 Comments
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
İphone Faceİd si kızılötesi kameralar ile yaptığı için ışık kaynağına ihtiyacı yok ama Android tarafında 2 3 model harici tamamen kamera ile yapıyor Karanlıkta görmesi için ekranın parlaklığını açıyor ama yeterli gelmiyor koyı bir duvar kağıdı kullanıyorsanız
ÖzcanA24
Active Level 7
Galaxy S
A23 kullaniyorim gayet iyi faceid
S23 üst segment bir cihaz olduğu için çok daha iyi olması lazım destek bölümünden telefonunuzu uzaktan kontrol ettirebilirsiniz.
kemalozay
Active Level 5
Galaxy S
Face id teknolojisi sadece appleda var 3 boyuylu tarıyo samsung vb telefonlarda yüz tanıma var çok farklı teknolojiler yani apple la alakası yok bunun
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
Face ıd yanlızca apple da var demek yanlış olur bazı Huawei modellerinde aynı apple gibi var
kemalozay
Active Level 5
Galaxy S
Vardır ama bir face id değil adamlar yapmış iphone x den bu yana mükemmel üstüne yok
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
mate 20 pro ve mate 30 pro kullandım ios serisimde sayısız 13 pro max e kadar kullandım bu konuda çok daha başarılıydı huawei taragı
Tlhbyrkc
Active Level 1
Galaxy S
Açık duvar kağıdı seçtim. Kilit ekranı parlaklığını azami yaptım ama hala tatminkar değil. Buna ek olarak, telefonu elime aldığımda ekranı aç özelliğini açtım ama o da iPhone a göre sınıfta kaldı. Çok sağlıklı değil.
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
Merhaba kardeşim,

Biyometrik verilerden parmak izi kilidini uygulamanız sizin adınıza daha sağlıklı olacaktır.
kemalozay
Active Level 5
Galaxy S
Kardeşim şarjı az gidiyo diye bende 13 miniden s23 e geçtim face id değil parmak izi kullan iphonun face id si ile bunun alakası yok şarjı mükemmel ama iphone göre bide bulanık çekiyo bunun kamerası kitap defter çekince görürsün kronik yani güncelleme ile çözecekler memnun kalırsın genel olarak